CSharp Prototüübi retsensioon 2013 meeskonnale .BUG

From ICO wiki

Prototüüpi, kus peaks olema realiseeritud põhifunktsionaalsused väikeste vigadega, ei ole jõutud valmis teha, kuid kui arvestada asjaolu, et see on üks väheseid prototüüpe üldse, mis üleval on, siis on isegi hästi hakkama saadud.

Kuna veahaldust ei ole jõutud üldse teha, siis seda osa ei puudutata ka retsensioonis, kuna ei ole teada, kuidas veahaldust kavatsetakse teostada.

Hetkel saab rakenduses muuta, lisada ja kustutada ametinimesid ning nende värve(tabelisse küll paraku ei jõua), mis on mõeldud koondtabelis ametite eristamiseks. Praeguses seisus saab ametinimede haldamises olla ka tühje ridu, mida seal lubada ei tohiks. Samuti võiks kustutamisel olla eraldi kinnitusteade, et hakatakse kirjet kustutama.

Graafiku lisamisel jääb selgusetuks, miks kuvatakse "Ametinimi id"? Saab lisada ameteid graafikusse, kuid on arusaamatu, mis kuupäeval keegi tööl on. Kui oleme õigesti aru saanud, siis peaks toimima asi nii, et kuupäeva valides nähakse sellel konkreetsel päeval tööl olevaid inimesi(ameteid). Rakenduse töötajad osa töötab osaliselt, saab kuvada töötajate andmeid ning lisada uusi töötajaid ning muuta töötaja andmeid. Siinkohal peaks mainima, et sünniaja kuvamine kellaajaga ei ole asjakohane, kuid arvan, et see nii ainult prototüübis mõtte edasi andmiseks.

Kalender ei tööta, mis on ka ära märgitud.

Iseenesest rakenduse ülesehitus on lihtne ja üldiselt arusaadav ning loogiline kasutada.

Rakenduse koodipoolse ülesehituse koha pealt võib öelda, et on loogiliselt ja arusaadavalt üles ehitatud ning suhteliselt hästi kommenteeritud.

Kokkuvõtteks võib öelda, et lõpptoote realiseerimiseks tuleb veel kõvasti tööd teha, et saavutada täisfunktsionaalsus.