Csharp Prototyybi Retsensioon meeskonnale Margus Ja Tonis .BUG 11.01.2014

From ICO wiki

Autor: .BUG (Harles Luts, Rain Adamson, Mattiko Kabanen)

Retsenseeritav: Meeskond Margus & Tõnis - Lihtne laoarvestus

Esimene asi mis silma hakkas, oli see, et rakendust on demofaasist kõvasti edasi arendatud. Välimus on meie grupi hinnangul selle rakenduse puhul väga hästi õnnestunud - on loogiliselt üles ehitatud ja näeb stiilne välja.

Meeskonna Wiki lehelt lootsime leida kasutusjuhendit. Samas selle puudumist korvab fakt, et programm on loogiliselt üles ehitatud ja on seega kasutatav väga intuitiivselt.

Programmi kasutades jäid silma mõningad detailid. “Items” tabi all on kenasti realiseeritud sisestuse kontroll. Teiste tabide all seda aga tehtud pole, seega saab teha tühje sisestusi.

Rääkides andmebaasist, siis rakendus arvestab ilusti andmete vahelisi seoseid ja andmeid ei kustutata ühest tabelist kui teisest on esimese tabeli mingi väli kastutuses.

Tegime ka niiöelda Hullu Kasutaja Testi, kus üritasime programmi kokku jooksutada. See kahjuks kukkus läbi (s.t programm jooksis kokku). Viga tundus olevat selles, et tabelites on kehtestatud andmeväljadele pikkusepiirangud, ent rakendus laseb neid siiski sisestada.

Koodi osas võib märkida, et kood on kenasti loetav ja programmi kirjutamisel on arvestatud ka MVVM põhimõtteid.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et antud projekt on kenasti lõpptootena realiseeritud.

(11.01.2014)