Talk:Windows juhend: Kuidas luua tagavarakoopiaid ja taastada andmeid tagavarakoopiatest Windows 8 operatsioonisüsteemis

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Aare Uibomäe A21

Asjalik info ja seda on hea teada, et enam ei varundata süsteemi seisu, vaid kasutaja personaalseid faile. Windowsi on alati võimalik uuesti paigaldada, kui selleks vajadus tekib, mida aga nii kiiresti taastada ei saa, kui üldse on kasutaja failid. Esiteks ainult faile varundades on kettamahu hõivamine väiksem, sest ainult windowsi varundamine võtaks juba gigades ruumi. Muidu igati asjalik juhend, millest aga puudust tundsin oli pildimaterjal, mis on otseselt sidunud teksti tehtavate tegevustega.

Maris Kuusik AK21

Juhend arusaadavalt koostatud koos pildimaterjaliga, ei ole laialivalguv vaid kenasti kompaktne. Puudu on koostaja nimi ja kategooria.


Ülo Vardja

Hea ja asjalik juhend kuidas Windows 8-s oma faile varundada ja neid taastada. Meeldis see, et juhend on varustatud piltidega, mis teeb juhendi kergesti jälgitavaks ja arusaadavaks. Ainuke asi mida oskaks autorile ette heita on see, et juhendil puudub sissejuhatus, mis juhataks teemani.

Jaanus Paasoja

Asjalik ja korrektne kasutusjuhend, mille abil saaks väga hästi hakkama. Puudu on minu arust sissejuhatus, mis võiks anda teavet millest täpsemalt juttu on. Kokkuvõte, kus võiks teha omapoolseid järeldusi. Ning ka koostaja enda andmed.