User:Mmaesalu: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
Mmaesalu (talk | contribs)
Created page with " Category:Erialatutvustus 2016 kaugõpe =Erialatutvustuse aine arvestustöö= Autor: Maile Mäesalu Esitamise kuupäev: . oktoober 2016 ==Essee== Siia tuleb essee tekst..."
 
Mmaesalu (talk | contribs)
No edit summary
Line 26: Line 26:
'''Vastus'''
'''Vastus'''


Eksami uuesti sooritamiseks pean tegema järgmised tegevused ...
Ühe õppeaine piires on õppuril õigus kuni kolmele sooritusele. Õigus kordussoorituseks kehtib ülejärgmise semestri punase joone päevani arvates aine õpetamissemestrist. Õppejõul on õigus anda täiendavaid ülesandeid, mille täitmine on kordussooritusele lubamise eelduseks. Kordussoorituseks on nõutav registreerumine ÕISis.
Kordussooritused planeeritakse aine toimumisele järgnevasse semestrisse ja järgmise õppeaasta eelnädalasse kogu perioodil kokku vähemalt kahel korral. RF õppekohal olevatele õppuritele on kordussooritused tasuta, OF õppijatele aga tasulised. Tasu suurus kehtestatakse rektori käskkirjaga ja arve kuvatakse ÕISis. Aine korduv deklareerimine on kõigile tasuline.<ref>Õppekorralduse eeskiri P5.2</ref>
 


===Küsimus 1===  
===Küsimus 1===  

Revision as of 21:06, 5 October 2016

Erialatutvustuse aine arvestustöö

Autor: Maile Mäesalu

Esitamise kuupäev: . oktoober 2016

Essee

Siia tuleb essee tekst. Esimesest loengust [1] sain teada ...


Refereerimist saab teha <ref>Õppkorralduse eeskiri P4.4 ...</ref> märgistega.

Viited kuvatakse kohta, kuhu kirjutad: <references />

Abi mediawiki kirjutamisel saab mediawiki kodulehelt[2].

Notes

Kokkuvõtteks soovin tsiteerida ühte tudengit „vahet pole, kui magus on teie uni varahommikul, kui tahate IT alaselt natukesegi oma silmaringi arendada, siis minge kindlasti kõigi nende ainete loengutesse ja kuulake hoolega!“

Õpingukorralduse küsimused

Küsimus A

Kukkusid eksamil läbi. Kaua on võimalik eksamit järele teha? Kellega kokku leppida, et kordussooritust teha? Kuidas toimub kordussooritusele registreerimine? Mis on tähtajad? Kui palju maksab, kui oled riigi finantseeritaval (RF) õppekohalkohal? Kui palju maksab, kui oled tasulisel (OF) õppekohal?

Vastus

Ühe õppeaine piires on õppuril õigus kuni kolmele sooritusele. Õigus kordussoorituseks kehtib ülejärgmise semestri punase joone päevani arvates aine õpetamissemestrist. Õppejõul on õigus anda täiendavaid ülesandeid, mille täitmine on kordussooritusele lubamise eelduseks. Kordussoorituseks on nõutav registreerumine ÕISis. Kordussooritused planeeritakse aine toimumisele järgnevasse semestrisse ja järgmise õppeaasta eelnädalasse kogu perioodil kokku vähemalt kahel korral. RF õppekohal olevatele õppuritele on kordussooritused tasuta, OF õppijatele aga tasulised. Tasu suurus kehtestatakse rektori käskkirjaga ja arve kuvatakse ÕISis. Aine korduv deklareerimine on kõigile tasuline.[3]


Küsimus 1

Teisel või kolmandal õppeaastal avastad, et teine õppekava sobib paremini ja sa otsustad õppekava vahetada. Millised on tegevused ja mis ajaks tuleb need teha, et vahetada õppekava? Kas deklareeritud, kuid tegemata jäänud valikaine tuleb kolledži lõpetamiseks tingimata sooritada? Millega pean arvestama, deklareerides valikaineid üle õppekavas ette nähtud mahu (sh. deklareeritud, kuid sooritamata jäänud valikained)?

Vastus

Selleks, et vahetada õppekava, pean ...


Viited