Talk:Meeskond "C-Team": Difference between revisions
Line 44: | Line 44: | ||
Kuidagi kahe silma vahele on seni jäänud muutuja omadus ''volatile'', mida selles mängus kasutatakse. Nüüd sai siis järgi uuritud ja kõrva taha pandud, et on olemas selline asi. Ka regioonide defineerimise võimalus koodi parema liigendamise huvides on mõistlik ja oleks seda isegi pidanud kasutama. | Kuidagi kahe silma vahele on seni jäänud muutuja omadus ''volatile'', mida selles mängus kasutatakse. Nüüd sai siis järgi uuritud ja kõrva taha pandud, et on olemas selline asi. Ka regioonide defineerimise võimalus koodi parema liigendamise huvides on mõistlik ja oleks seda isegi pidanud kasutama. | ||
Võib-olla miskid meetodid, mis on kõik Game1 klassis, peaksid olema miskitipidi kuskil omaette klassides... Aga eks see ole mängu loojate enda asi, kuidas selline küsimus lahendada. |
Revision as of 23:56, 21 December 2010
Retsensioon
Esimese hooga ei leidnud mängu nuppude juhiseid ülesse. Oleks oodanud, et nuppude juhised oleksid kuskil mängu menüü sees kirjas. Siis leidsin ma need wiki lehelt.
Mäng töötab sujuvalt ja ilma tõrgeteta. Mitme mängija funktsiooni esitlemisel selgus, et muuseas on ka võrguühenduse katkemise erind ehk exception töödeldud ning programm ei kukkunud käpuli (kuigi see korraks hangus) ja töötas edasi.
Kasutajaliides on hea, kuid menüü elemendid võiks rohkem esile tungida (olla keskel ja natuke suuremad).
Taustamuusika valik on hea ja oletan, et see viitab tetrise loojate vene päritolule. (Tundub venepärane meloodia olevat.) Heli teeb mängu elavamaks ja atraktiivsemaks.
Lähtekoodis on kõik klassid ja meetodid selgesti kommenteeritud ning on tehtud ka regioonid.
Itelga 22:07, 30 November 2010 (EET)
Ilmar Telga, D21
Mängu arvustus
Kõik nõuded on täidetud, mängu visuaalne lahendus on hea, taustaks on sobiv muusika. Kood on ühtse stiiliga ja tundub olevat vigadeta. Kasutatud on sobilikku keskkonda projektide kodeerimiseks. Lisapunkte annab kindlasti multiplayer'i funktsioon. Oli boonusena tehtud ka cheatimise võimalus. Samuti on tehtud korralik menüü. Võib-olla oleksid menüüs võinud olla tõepoolest selgitavad nuppude juhised, kuid need olid nii kergesti äraarvatavad ja loogiliselt tuletatavad, et ise neist puudust ei tundnud.
Ei ole mitte midagi halba öelda mängu kohta - väga hästi ja korralikult tehtud.
Wikilehel oleks võinud selgemalt välja tuua, kellel milline roll oli. Muidu oli kõik korralikult kommenteeritud ja selgitatud.
msikk D21
Korralikult realiseeritud Tetris. Nagu ma aru saan siis meeskond pole rõhunud oma näo andmisele mängule vaid pigem korralikule funktsionaalsusele. Mis mulle eriti meeldib on see, et keegi võttis vaevaks teha multiplayer toe mängule, see ka vist eristab seda projekti teistest. Pole veel jõudnud kellegiga seda võrgus mängida aga proovin kindlasti ära. Nõuded täidetud ja igati vahva mäng, taustamuusika on selline vana hea häiriv pinin aga seda saab ka soovi korral kinni keerata.
Ragnar Nurmla
Retsensioon 4
Mäng on tõepoolest vist täiesti klassikalise tetrise kloon, mille saavutamine oligi vist eesmärgiks ja see on ka õnnestunud. Mängitavus on hea ja ajaviiteks sobib mäng hästi, kuna kestab kaua, mingit erilist mängija peedistamist ei toimu - hea stressivaba mäng. Võrgumängu küll ei proovinud, kuid lähtudes kirjeldusest tunduvad sinna lisatud nö. võistluslikud ja vastase peedistamiseks mõeldud elemendid igati mängule kasuks tulevat, muutes seda pingelisemaks ja põnevamaks. Nii et kes soovib mängida niisama rahulikult, tehku üksikmängu, kes soovib väheke pigelisemat ja võistluslikumat kogemust, proovigu võrgumängu.
Wiki on konkreetne ja põhjalik. Hea ülevaate saab mängu arendamise käigust.
Hea idee on salvestatava skooritabeli krüpteerimine. Oli plaan seda teha oma projektiski, kui ei olnud selleks enam aega.
Kuidagi kahe silma vahele on seni jäänud muutuja omadus volatile, mida selles mängus kasutatakse. Nüüd sai siis järgi uuritud ja kõrva taha pandud, et on olemas selline asi. Ka regioonide defineerimise võimalus koodi parema liigendamise huvides on mõistlik ja oleks seda isegi pidanud kasutama.
Võib-olla miskid meetodid, mis on kõik Game1 klassis, peaksid olema miskitipidi kuskil omaette klassides... Aga eks see ole mängu loojate enda asi, kuidas selline küsimus lahendada.