Talk:Samba jõudluse parandamine: Difference between revisions
From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
New page: Hindab Heiki Nooremäe AK31 |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
Hindab Heiki Nooremäe AK31 | Hindab Heiki Nooremäe AK31 | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! KRITEERIUM | |||
! KAAL | |||
! HINNANG | |||
! SELGITUS | |||
|- | |||
| Versioonide ajalugu ||align="center"| 1||align="center"| || | |||
|- | |||
| Autorid ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Viimase muutmise aeg ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Skoop ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Sissejuhatus ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Nõuded ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Installeerimise ja konfigureerimise osa ||align="center"| 3 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Tehniliselt korrektne (pole suuri vigu) ||align="center"| 3 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Korraldused on tekstist eristatavad ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Muutuvad osad on eristatavad ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Tekst on loetav (struktuur on olemas) ||align="center"| 2 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Tekst on arusaadav (laused on korrektsed) ||align="center"| 2 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Teenuse varundamine ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Teenuse taastamine ||align="center"| 1 ||align="center"| || | |||
|- | |||
| Kokku ||align="center"|20 ||align="center"| | |||
|} | |||
Revision as of 20:56, 27 January 2010
Hindab Heiki Nooremäe AK31
| KRITEERIUM | KAAL | HINNANG | SELGITUS |
|---|---|---|---|
| Versioonide ajalugu | 1 | ||
| Autorid | 1 | ||
| Viimase muutmise aeg | 1 | ||
| Skoop | 1 | ||
| Sissejuhatus | 1 | ||
| Nõuded | 1 | ||
| Installeerimise ja konfigureerimise osa | 3 | ||
| Tehniliselt korrektne (pole suuri vigu) | 3 | ||
| Korraldused on tekstist eristatavad | 1 | ||
| Muutuvad osad on eristatavad | 1 | ||
| Tekst on loetav (struktuur on olemas) | 2 | ||
| Tekst on arusaadav (laused on korrektsed) | 2 | ||
| Teenuse varundamine | 1 | ||
| Teenuse taastamine | 1 | ||
| Kokku | 20 |