Talk:Partimage: Difference between revisions
From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
| Nõuded | | Nõuded | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 1 | ||
| Kirjas on kõik vajalikud komponendid, et kasutada PartImaget | | Kirjas on kõik vajalikud komponendid, et kasutada PartImaget | ||
|- | |- | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| Installeerimise osa | | Installeerimise osa | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | 2 | ||
| Olemas | | Olemas | ||
|- | |- | ||
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| Tehniliselt korrektne | | Tehniliselt korrektne | ||
| | | 1,5 | ||
| | | 1,5 | ||
| Korras. | | Korras. | ||
|- | |- | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| Näide | | Näide | ||
| 0,5 | | 0,5 | ||
| | | 0,5 | ||
| Artiklis on näidatud, kuidas andmeid varundada | | Artiklis on näidatud, kuidas andmeid varundada, samuti on ka kasutatud näitlikustamiseks pilte. | ||
|- | |- | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
| Käsud on tekstitst eristatud | | Käsud on tekstitst eristatud | ||
| 0,5 | | 0,5 | ||
| | | 0,5 | ||
| | | Korrektne, kõik vajalikud käsud on tekstist arusaadavalt eristatud. | ||
|- | |- | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | | ||
| Laused on | | Laused on arusaadavad ja korrektsed. | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
| Vormistus | | Vormistus | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | 1 | ||
| Korras, korrektselt vormistatud | | Korras, korrektselt vormistatud | ||
|- | |||
|- | |||
| Kokkuvõte | |||
| 0,5 | |||
| 0 | |||
| Artiklisse võiks lisada Kokkuvõtte, kus avaldad oma arvamust PartImage kohta. | |||
|- | |- | ||
| Line 83: | Line 90: | ||
| Kokku | | Kokku | ||
| 10 | | 10 | ||
| | | 9 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:28, 16 May 2011
Retsenseerija: Kristjan Väljako
| KRITEERIUM | KAAL | HINNANG | SELGITUS |
|---|---|---|---|
| Autor | 0,5 | 0,5 | Olemas. |
| Skoop | 0,5 | 0 | Artiklis puudub skoop, kellele see artikkel mõeldud on. |
| Sissejuhatus | 0,5 | 0,5 | Olemas, autor on andnud vajaliku ülevaate Partimagest. |
| Nõuded | 1 | 1 | Kirjas on kõik vajalikud komponendid, et kasutada PartImaget |
| Installeerimise osa | 2 | 2 | Olemas |
| Tehniliselt korrektne | 1,5 | 1,5 | Korras. |
| Näide | 0,5 | 0,5 | Artiklis on näidatud, kuidas andmeid varundada, samuti on ka kasutatud näitlikustamiseks pilte. |
| Käsud on tekstitst eristatud | 0,5 | 0,5 | Korrektne, kõik vajalikud käsud on tekstist arusaadavalt eristatud. |
| Tekst on arusaadav (laused on korrektsed) | 1 | Laused on arusaadavad ja korrektsed. | |
| Vormistus | 1 | 1 | Korras, korrektselt vormistatud |
| Kokkuvõte | 0,5 | 0 | Artiklisse võiks lisada Kokkuvõtte, kus avaldad oma arvamust PartImage kohta. |
| Kokku | 10 | 9 |