User:Osaar: Difference between revisions
Line 15: | Line 15: | ||
See loeng siis tutvustas kuidas asi käib IT toes ja Skypeis. Promoti seda erinevate plussidega näiteks suhtlemisoskuste arenemine, kontaktide loomisega ja uuema riistvaraga mängimisvõimalusega. Isiklikult ma arvan, et see pole nii huvitav kui reaalne tarkvaraarendus aga tundus, et nendele asi meeldis. Muidugi iseenesest minna Austraaliasse ja saada 5000 euri selle töö eest ei tundu paha. Näidati naljavideot mis pilas dumbusereid aga mis on reaalsus IT toena töötades. Aga jällegi Skypeis positiivne on vabam graafik mida mina oleks Peetrite asemel kasutand kohe Skype promomiseks. Väga hea viis kuidas naissoost isikutele huvi pakkuda oli, et mainiti facebookis käib ka töö ja nagu me kõik teame IT alal alati otsitakse naisi. Loengu põhjal ma arvan, et sisemises IT toes ma töötaks heameelega kuigi esimene eelistus oleks siiski tarkvara arendus. | See loeng siis tutvustas kuidas asi käib IT toes ja Skypeis. Promoti seda erinevate plussidega näiteks suhtlemisoskuste arenemine, kontaktide loomisega ja uuema riistvaraga mängimisvõimalusega. Isiklikult ma arvan, et see pole nii huvitav kui reaalne tarkvaraarendus aga tundus, et nendele asi meeldis. Muidugi iseenesest minna Austraaliasse ja saada 5000 euri selle töö eest ei tundu paha. Näidati naljavideot mis pilas dumbusereid aga mis on reaalsus IT toena töötades. Aga jällegi Skypeis positiivne on vabam graafik mida mina oleks Peetrite asemel kasutand kohe Skype promomiseks. Väga hea viis kuidas naissoost isikutele huvi pakkuda oli, et mainiti facebookis käib ka töö ja nagu me kõik teame IT alal alati otsitakse naisi. Loengu põhjal ma arvan, et sisemises IT toes ma töötaks heameelega kuigi esimene eelistus oleks siiski tarkvara arendus. | ||
3. | 3.Subjektiivselt programmeerimisest, stereotüüpidest ja kogukonnast. |
Revision as of 10:03, 30 October 2012
[Category:Erialatutvustus 2012]]
Erialatutvustuse aine arvestustöö
Autor: Oliver Saar
Essee
Kokkuvõttev ettekanne loengus toimunust ja mis mina isiklikult sellest kasulikku sain.
1.Õppekorraldus ja sisekord.
Mina seal loengul kahjuks ei viibind ja vaatasin videosalvestust hiljem ning tegelikult see loeng oleks vastand 90 protsenti mu küsimustele mis mul alguses olid. Loeng rääkis erinevatest õppevõimalustest - nominaalkoormus, täiskoormus ning osaline koormus. Ja minule kui REV kohal olevale õpilasele vajalikust maksmiskorrast. Üllatusena tuli ka, et on olemas mingi meediahuviliste grupp lisaks robootika ja linuxikasutajate grupile. E-õppe kohta info oleks ka olnud kasulik kui tol päeval oleks loengus olnud. Lõppes loeng üliõpilasesinduse tutvustamisega.
2.Helpdesk.
See loeng siis tutvustas kuidas asi käib IT toes ja Skypeis. Promoti seda erinevate plussidega näiteks suhtlemisoskuste arenemine, kontaktide loomisega ja uuema riistvaraga mängimisvõimalusega. Isiklikult ma arvan, et see pole nii huvitav kui reaalne tarkvaraarendus aga tundus, et nendele asi meeldis. Muidugi iseenesest minna Austraaliasse ja saada 5000 euri selle töö eest ei tundu paha. Näidati naljavideot mis pilas dumbusereid aga mis on reaalsus IT toena töötades. Aga jällegi Skypeis positiivne on vabam graafik mida mina oleks Peetrite asemel kasutand kohe Skype promomiseks. Väga hea viis kuidas naissoost isikutele huvi pakkuda oli, et mainiti facebookis käib ka töö ja nagu me kõik teame IT alal alati otsitakse naisi. Loengu põhjal ma arvan, et sisemises IT toes ma töötaks heameelega kuigi esimene eelistus oleks siiski tarkvara arendus.
3.Subjektiivselt programmeerimisest, stereotüüpidest ja kogukonnast.