Talk:Windows juhend: Kuidas kasutada DLNA seadmeid ja Windowsi operatsioonisüsteemi meediapangana

From ICO wiki
Revision as of 23:10, 24 October 2012 by Htahis (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Heiki Tähis

Windows 8 puhul peaks olema PlayTo, mis suunatud videole kõvasti täiendust saanud. Samas PlatTo üldiselt ka kõvasti täiendatud, kahju et seda ei uurinud. Muidu lahe juhend.

Ilja Peters A32

Tundub, et Windows 8 arenes suht kõvasti edasi. Vanematel versioonidel oli vaja installida vähemalt Media Player 11 ja konfida DLNA'd sealt. Millegi pärast tundub, et võrgu konfimine, inimesel kes pole IT maailmast, nii libedalt ei lähe. Kokkuvõtvalt võib öelda, et juhend on hea, palju isetehtud pilte ressiiverist(mis tõendab, et asi tõesti töötas) ja põhjalik kirjeldus.


Chris Liebert A22

Tegemist on väga huvitava teemaga ja nõustun juhendi koostajaga, et just sedasi saab ühes tulevikukodus olema. Ma usun, et kes iganes satub seda juhendit lugema, tal tekib kindlasti huvi, kas temalgi on võib-olla kodus juba mõni seade DLNA funktsionaalsusega, millele seadme ostu ajal tähelepanu ei pööratud. Kui nii siis antud juhend on kindlasti heaks kohaks kust alustada oma esimese DLNA-ühilduva seadme töövalmis seadmist suhtluseks Windowsi keskkonnaga. Juhend on põhjalik ja samm-sammult kenasti kirjeldatud.

Andres Elliku A21

Puust ja punaseks ette tehtud kuidas arvutist meediaseadmetesse erinevad meediatüüpe edastada. Hea ülesehitusega, grammatilisi vigu silma ei hakanud. Sobib väga hästi ka inimestele kes ei tea DLNA-st mitte midagi.


Martin Leppik A21

Antud juhend on väga hästi koostatud. On näha, et ülesehitusega on vaeva nähtud, kuna pildid on kõik ise tehtud ning ilusasti ära paigutatud. Lisaks oli väga mõnus lugeda, kuna keeleline pool oli väga hea. Juhendi autor oleks võinud rääkida ka teistest seadmetest peale stereo keskuse. DLNA erinevad kasutusviiside ja võimaluste laiem kirjeldus oleks ka hea olnud. Äkki oleks saanud teema pealkirja üldisemaks teha ning rääkida, kuidas oleks võimalik läpakast või PC-st pilti või heli saada telekasse, helisressiiverisse või mõnda teise seadmesse. Peale DLNA on olemas igasuguseid variante nagu näiteks WIDI, HDMI, kõvakettaga meediamängijad, edastada üle wifi või kaabli jne. DLNA puhul on see jama, et on vaja vedada, kas kaabel vastavassse seadmesse või luua ühendus wifi abil, mis paljudel seadmetel puudub ning, mida asendab tavaliselt tootjapoolne spetsiaalne wifi vastuvõtja. Ehk, siis oleks võinud seletada erinevaid võimalusi, aga muidu võib juhendiga rahule jääda.