User:Rniineme

From ICO wiki
Revision as of 09:29, 9 November 2012 by Rniineme (talk | contribs) (Created page with '<h2>Õpingukorralduse küsimused</h2> <h3>Küsimus B</h3> <strong>Kukkusid eksamil läbi. Kuidas edasi? Kaua on võimalik eksamit teha? Kellega kokkuleppida, et eksamit teha? Kui…')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Õpingukorralduse küsimused

Küsimus B

Kukkusid eksamil läbi. Kuidas edasi? Kaua on võimalik eksamit teha? Kellega kokkuleppida, et eksamit teha? Kuidas toimub järeleksamile registreerimine? Mis on tähtajad? Palju maksab, kui oled riigieelarvelisel (RE) kohal? Palju maksab, kui oled riigieelarvevälisel (REV) kohal?

Pärast eksamil läbikukkumist on võimalik registreeruda järeleksamile läbi ÕIS keskkonna ning seda on võimalik sooritada kahe semestri jooksul pärast aine õpetamissemestri lõppu. Lisaks tuleb järeleksami kokku leppida ainet õpetava õppejõuga. Kordussooritus maksab REV tudengile 14.2€ ning RE tudengile on tasuta. Korduseksamite tähtajad määrab ainet õpetav õppejõud kooskõlas õppeosakonnas koostatud soovitusliku ajakavaga.

Küsimus 2

Mis on need tegevused, mis tuleb teha enne punase joone päeva? Panna kirja vähemalt neli (4) tegevust.

  • Kinnitama õppekava
  • Esitama VÕTA programmi avaldus
  • Deklareerima aine “Diplomitöö”
  • Esitama avalduse akadeemiliseks puhkuseks

Eksamil on saadud positiivne hinne, kuid on soov seda hinnet parandada. Mitu korda on võimalik hinnet parandada ja milline hinne läheb akadeemisele õiendile lõpetamisel?

Eksamil positiivse hinde saanu võib taotleda üht korduseksamit kahe semestri jooksul tulemuse parandamiseks. Tulemuslikul korduseksamil saadud kõrgem hinne asendab õppetulemuste arvestamisel eelnevat eksami hinnet. Tulemuseta korduseksami puhul säilib esialgne hinne.