Analüüs meeskonnale Duo

From ICO wiki
Revision as of 19:16, 29 November 2013 by Kmichals (talk | contribs) (Created page with "Antud rakenduse puhul on täidetud kõik juhendis olevad nõuded ja ideed on võrreldes sealtooduga veidi edasi arendatud ja mitmekesisemaks muudetud. Positiivsena jäi silma see…")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Antud rakenduse puhul on täidetud kõik juhendis olevad nõuded ja ideed on võrreldes sealtooduga veidi edasi arendatud ja mitmekesisemaks muudetud. Positiivsena jäi silma see, et on mõeldud ka rakenduse laiendamise ja edasiarenduse peale. Kiidusõnad ka analüüsi enda eest, mis on igati tublisti esitatud ja vajaliku infoga varustatud.

Samas tooksime välja ka mõned omapoolsed soovitused, millele analüüsi lugedes tulime ning mida me ise sellist rakendust luues lisaksime / muudaksime.

Esiteks, tõite oma analüüsis välja, et kui klikkida mingi eseme nimele, tekib aken küsimusega, kas kasutaja soovib selle raamatu (või siis muu eseme) broneerida ning valides JAH või EI, saab kasutaja teha oma valiku. Samuti mainisite "Nice to have" funktsionaalsuste all lisavõimalusena, et laenutaja saab vaadata infot laenutatava raamatu, mängu või muu eseme kohta läbi lingi, viitega veebi. Pakuksime välja, et eseme peale klikkides võiks kõigepealt avaneda uus aken, mis sisaldaks laenutatava eseme kohta omaniku poolt lisatud infot, võibolla ka pilti ning lisaks vajadusel linki veebi detailsema info saamiseks. Sellisel juhul saaks kasutaja kiiremini ja kergemini laenutatava eseme kohta infot näha, otsustada, kas see talle sobib jms ning kogu laenutusprotsess oleks mugavam. Avanenud aknas võiks sisalduda nupp "Laenuta ese" vms, millel klikates saadetakse laenutustaotlus administraatorile. Seega saaks kasutaja erinevate esemete kohta infot lugeda, ilma et iga kord tema käest laenutamissoovi kohta küsitakse.

Veel üks ettepanek, mida võiksite võimaluse korral realiseerida, oleks järgmine. Kui kasutaja on avaldanud soovi mingi eseme laenutamiseks (ja administraator pole seda veel ära kinnitanud), kuid otsustab hiljem, et ei soovi eset ikkagi laenutada, võiks tal olla võimalus laenutustaotlus tühistada.

Üldiselt tundub kirjeldatud rakendus igati asjalik, nõuetele vastav ja idee poolest kasulik.