Difference between revisions of "E-ITSPEA eksamiajad"

From ICO wiki
(Replaced content with "Tagasi kursuse esilehele __NOTOC__ Siia ilmub kursuse lõpupoole eksamiinfo (kui on teada eksami ajad ja võimalikud pandeemiast tingitud piirangud). e-...")
(Tag: Replaced)
Line 3: Line 3:
 
__NOTOC__
 
__NOTOC__
  
Eksam toimub COVID-19 pandeemia jätkumise tõttu distantsilt esseevormis järgmistel kuupäevadel:
+
Siia ilmub kursuse lõpupoole eksamiinfo (kui on teada eksami ajad ja võimalikud pandeemiast tingitud piirangud).
* esmaspäeval, 3. jaanuaril
 
* reedel, 7. jaanuaril
 
* kolmapäeval, 12. jaanuaril.
 
 
 
Algus on kõigil päevadel kell 10.
 
 
 
NB! Eksamile registreerumine toimub sel korral vaid ülikooli ÕISis. Igaks juhuks tasub registreeruda ka neil, kes on juba enda hinde kätte saanud - et oleks kindel, et ÕISis on olemas koht hinde sisestamiseks (sel juhul on see aga formaalsus, hinne läheb kirja).
 
 
 
 
 
== Eksami korraldus ==
 
 
 
Üldine protokoll on järgmine:
 
 
 
# ca 15 min enne sessiooni algust (umbes kell 9.45) saadavad selles kirjutada soovijad õppejõule e-kirja, milles teatavad (vabas vormis), et on valmis kirjutama.
 
# Õppejõud võtab juhuvalikuga 3 esseeteemat ja vastab igale soovijale eraldi, käivitades kella mõni minut hiljem (kui vastus saadetakse 10.05, siis tüüpiliselt käivitub aeg 10.10-st). NB! Kui kirjad kuhjuvad (10 inimest tahavad korraga teemat), siis tuleb veidi oodata - aga aeg ei käivitu enne, kui vastus on saadetud. Kui valmisolekukirjale ei tule õppejõu vastust ca 15 minuti jooksul, tuleks see igaks juhuks uuesti saata (vähetõenäoline; kui aga peaks juhtuma, ei käivitu aeg enne teemade saatmist).
 
# Eksamiessee kirjutatakse '''ühel''' saadetud teemadest (mitte kõigil kolmel!). Orienteeruv maht on tavapärase 12-punktise kirjastiili korral umbes 2 lehekülge. Eksamiessee tuleb esitada '''PDF-vormingus''' (kõige universaalsem variant eri platvormidel).
 
# Eksamiessee tuleb saata e-kirjaga õppejõule 2 tundi peale aja käivitumist (jäik ajapiir on 2,5 tundi - peale seda saatmine ei lähe arvesse ja eksam loetakse ebaõnnestunuks, aga eelnevad punktid ja nende pealt saada võidav hinne jäävad kehtima!).
 
# Essee kättesaamisel vastab õppejõud kirjale, kinnitab kättesaamist ja seiskab essee ajaarvestuse. Sarnaselt algusega: kui õppejõult ei ole vastust 15 minuti jooksul peale essee saatmist, tuleks see uuesti saata.
 
# Ärge kustutage saadetud esseesid enne lõpphinde teadasaamist (võimalike vaidluste või ka tehniliste probleemide puhuks)!
 
# Kui õppejõud on kõik esseed läbi lugenud ja hinnanud, lähevad hinded ÕISi.
 
 
 
Tähelepanuks: need, kes saadavad töö ära tublisti enne tähtaega, võivad saada e-kirjaga vastuse (ja hinde) juba varem. Kui aga lõpus tuleb taas 55 tööd 5 minutiga, siis tekib selge järjekord, seega vaikimisi lahendus on hinded ÕISis. Peale viimast eksamipäeva (12. jaanuar) aga läheb välja ka lõplik versioon punktitabelist (samasse kohta ja parooli alla, nagu varemgi).
 
 
 
  
  
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]

Revision as of 15:28, 25 January 2022

Tagasi kursuse esilehele


Siia ilmub kursuse lõpupoole eksamiinfo (kui on teada eksami ajad ja võimalikud pandeemiast tingitud piirangud).


Tagasi kursuse esilehele