Difference between revisions of "E-ITSPEA osalejad"

From ICO wiki
(46 intermediate revisions by 41 users not shown)
Line 9: Line 9:
  
 
Tudengid:
 
Tudengid:
* Mehis Kasonen       mehiskasonen@blogspot.com
+
* Mehis Kasonen   https://mehiskasonen.blogspot.com/
 
* Triinu Viikholm https://triinuadelaide.wordpress.com/
 
* Triinu Viikholm https://triinuadelaide.wordpress.com/
 
* Hell Kais, https://hellkais.blogspot.com/
 
* Hell Kais, https://hellkais.blogspot.com/
Line 23: Line 23:
 
* Aleksei Hüpin https://alekseihyp.blogspot.com/
 
* Aleksei Hüpin https://alekseihyp.blogspot.com/
 
* Siim Hendrik Rääk https://siiraak.blogspot.com/
 
* Siim Hendrik Rääk https://siiraak.blogspot.com/
* Daniil Mandrikov https://mandrikov512.blogger.com/
+
* Daniil Mandrikov https://mandrikov512.blogspot.com/
 +
* Kerli Saarniit https://kerlisaarniit.blogspot.com/
 +
* Andrus Rähni https://andrusr.blogspot.com/
 +
* Timo Hain https://timohain.blogspot.com/
 +
* Tõnis Saarjõe https://tonissaarjoe.blogspot.com/
 +
* Rauno Schiff https://raunosc.blogspot.com/
 +
* Janek Järvpõld https://janek-itspea.blogspot.com/
 +
* Helen Aavisto https://aavistohelen.blogspot.com/
 +
* Darja Lunina https://dlunina-itspea.blogspot.com/
 +
* Ketlin Loob https://keloob.blogspot.com/
 +
* Kaido Sõmera https://kaidosom.blogspot.com/
 +
* Mari-Ann Piht https://mrnnpht.wordpress.com/
 +
* Sander Plukš https://sanderpluks.blogspot.com/
 +
* Kristjan Leol https://kristjan-l.blogspot.com/
 +
* Roman Komkov https://rokomk.blogspot.com/
 +
* Mihkel Jõela https://mihkelj0ela.blogspot.com/
 +
* Jake Rahu https://jakerahu.blogspot.com/
 +
* Viljar Vaht https://vvitspea.blogspot.com/
 +
* Reijo Timuska https://retimu.blogspot.com/
 +
* Konstantin Dzyuba https://konstantinhyperblog.blogspot.com/
 +
* Stenver Suurkütt https://itspeastenver.wordpress.com/
 +
* Lemme Velleõu https://lemmevicy0004.wordpress.com
 +
* Sander Moss https://no-pain-less-gain.blogspot.com/
 +
* Roland Mällo https://roland-itspea.blogspot.com/
 +
* Erich Loob https://erloob.blogspot.com/
 +
* Ilja Rõbalkin https://iljafisher.blogspot.com/
 +
* Daniil Gorohhov https://daniilgorohhov.blogspot.com/
 +
* Kadri Võsa https://l00d.wordpress.com
 +
* Inno Tõlgu https://intolg.wordpress.com/
 +
* Kareen Arutjunjan https://icy00004.wordpress.com/
 +
* Mikk Lahe https://mikkitlahe.blogspot.com
 +
* Svetlana Suhhorukova https://itartiklid256.wordpress.com
 +
* Hanna Ilves https://hannafelinae.wordpress.com/
 +
* Elis Sõrmus https://sormelis.blogspot.com/
 +
* Kalev Sikk https://kalsik-itspea.blogspot.com/
 +
* Heldur Orav https://heldur0.blogspot.com/
 +
* Edward Schotter https://esc-itspea.blogspot.com/
 +
* Teele Kuri https://teeleku.blogspot.com/
 +
* Brett Müller https://brettmyl.wordpress.com/
  
Kursuse foorumi ja blogide RSS-vooge koondav OPML-fail ilmub siia veidi hiljem, kui osalejate nimekiri on stabiliseerunud.
+
 
 +
Kursuse foorumi ja blogide RSS-vooge koondav OPML-fail [https://akadeemia.kakupesa.net/ITSPEA/ITSPEA2022K.opml on allalaaditav siit] (18.02 seisuga).
  
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[Category:ITSPEA]]
 
[[Category:ITSPEA]]

Revision as of 11:16, 16 May 2022

Tagasi kursuse esilehele

Siia võiks kursuse toimumise ajal igaüks lisada enda pärisnime ja ajaveebi (blogi) aadressi.

NBǃ Kes lisab end hiljem, palun pange end nimekirja lõppu. Kusagilt nimekirja keskelt uusi tulijaid välja kaevata on üsna tüütu. ː(


Õppejõud: Kaido Kikkas, https://jora.kakupesa.net

Tudengid:


Kursuse foorumi ja blogide RSS-vooge koondav OPML-fail on allalaaditav siit (18.02 seisuga).

Tagasi kursuse esilehele