Difference between revisions of "E-ITSPEA osalejad"

From ICO wiki
 
(88 intermediate revisions by 69 users not shown)
Line 9: Line 9:
  
 
Tudengid:
 
Tudengid:
* Alice Buht https://itspeaalice.blogspot.com/
+
* ...
* Platon Matšinski https://platon1721.blogspot.com/
+
* ...
* Ronald-Reigor Lehtsaar https://maagilineit.blogspot.com/
 
* Fjodor Sekajev https://fjsekablog.blogspot.com/
 
* Andžei Veidenbaum https://veidenbaum.blogspot.com
 
* Janne Jürimaa https://itspeajanne.blogspot.com/
 
* Sten Tammemäe https://stammemae.blogspot.com
 
* Diana Labunets https://dilabu.blogspot.com/
 
* Aleksander Kampus https://alkamp.blogspot.com/
 
* Sergei Razguljajev https://serazg.blogspot.com/
 
* Danyil Kurbatov https://dakurb.blogspot.com/
 
* Arne Antov https://aranto777.blogspot.com/
 
* Kirill Seredjuk https://1kuras1.blogspot.com/
 
* Jegor Borissov https://jegorborissov77.blogspot.com/
 
* Edgar Vildt https://edgarvildt21.blogspot.com/
 
* Olga Nehajeva https://onitspea.blogspot.com/
 
* Markus Johan Aug https://markaug.blogspot.com/
 
* Vitali Logvin https://hotdog2001.blogspot.com/
 
* Kirill Mošegov https://kirillmoshegov.blogspot.com/
 
* Mikkel Paat https://itspeamikkel.blogspot.com/
 
* Deniz Levašjov https://den812.blogspot.com/
 
* Renat Aparin https://renn812.blogspot.com/
 
* Liina Tamme https://itspealood.blogspot.com/
 
* Darja Obuhhova https://daobuh.blogspot.com/
 
* Marjam Nesterova https://manestitspea.blogspot.com/
 
* Gen Lee https://interneedus.ee/
 
* Kristina Kavelitš https://krkave.blogspot.com/
 
* Gleb Poljakov https://moonlighthecatum.blogspot.com/
 
* Nicole Rudakova https://ncruda.blogspot.com/
 
* Henrik Jõesalu https://hensuj.wordpress.com/
 
* Taavi Hansing  https://taaviitspea.blogspot.com/
 
* Maria Bljahhina https://marbljitspea.blogspot.com/
 
* Triinu-Liis Vaikma https://triinuv.blogspot.com/
 
* Kristofer Putšinin https://krisput1720.blogspot.com/
 
* Daniil Iljin https://dailji.blogspot.com/
 
* Valeri Tšernov https://valerisuurblog.blogspot.com/
 
* Erik Martin Murde https://erikmitspea.blogspot.com/
 
* Kristina Aprelkova https://kristinaaprelkova.blogspot.com/
 
* Markus Martin https://markusmajaveeb.blogspot.com/
 
* Matthias Linder https://mlinderinfotech.blogspot.com/
 
* Taeri Saar https://tsaaripea.wordpress.com
 
* Joonas Mattisen https://jmattisen.blogspot.com/
 
* Romet Tony Jõenurm https://rometjoenurm.blogspot.com/
 
* Maido Paalmäe https://icy0004mp2021.wordpress.com/
 
* Nikita Kašnikov https://nikitakasnikov.blogspot.com/
 
* Aleks Laagus https://aleksblogib.blogspot.com/
 
* Jaanus Lapkin https://lapkinjaanus.blogspot.com/
 
* Timur Habibulin https://timur67.blogspot.com/
 
* Daniel Lepman https://dalepm.blogspot.com/
 
* Illimar Kuldkepp https://ilkuld.blogspot.com/
 
* Kaisa Liiv https://itspeakaisa.blogspot.com/
 
* Ander Austa https://anderausta.blogspot.com/
 
* Marek Ott https://marekoo.blogspot.com/
 
* Ingmar Olmaru https://ingmarolmaru.blogspot.com/
 
* Romet Reino https://romutblog.blogspot.com/
 
* Karl Stefan Lill https://karlslill.blogspot.com/
 
* Martin Ratas https://mratas.blogspot.com/
 
* Karl Rikkonen https://icy0004-it.blogspot.com/
 
* Timur Tamberg https://timurblogib.wordpress.com/
 
* Rasmus Pidim https://itspea-rasmusp.blogspot.com/
 
* Roma Imran Tariq https://romatariq.blogspot.com/
 
* Roman Mihhejev https://ananas-ubijca.blogspot.com/
 
* Robert Unt https://robunt.blogspot.com/
 
* Aleksandr Borovkov https://aleksandrtaltech.blogspot.com/
 
* Mathias Ranna https://mathiasranna.blogspot.com/
 
* Liisa Kõmmits https://liisaalgus.blogspot.com/
 
* Daniel Vasser https://dvasser.blogspot.com/
 
* Dmitri Sobolev https://blog.dsobit.eu/
 
* Grete Eerikson  https://gretee-itspea.blogspot.com/
 
* Emil Mihhailov https://itspea-emil.blogspot.com/
 
* Vladislav Širjajev https://bjiad.blogspot.com/
 
* Ahto Jalak https://ahtoj.github.io/blogi/
 
* Magnus Epkin https://magnusepk.blogspot.com/
 
* Ariana Leštšuk https://arilest.blogspot.com/
 
* Fred Kaur https://fredxtech.wordpress.com/
 
* Kätlin Rajamäe https://eitspeakrajamae.wordpress.com
 
* Martin Trumann https://martintrumann.gitlab.io/blog/
 
* Stefan Kivvistik https://stkivv.blogspot.com/
 
* Violetta Zakorzhevskaya https://vizakorz.blogspot.com/
 
* Semjon Isajevski  https://semjon-isajevski.blogspot.com/
 
* Joonas Klemmer https://joklem.blogspot.com/
 
* Silver Peuša https://silverpq.blogspot.com/
 
* Joosep Mart Männik https://joosepmannik.blogspot.com/
 
* Oskar Laak https://oslaak.blogspot.com/
 
* Talis Paas https://paastalisitspea.blogspot.com/
 
* Roland Kastein https://dragonwarp.blogspot.com/
 
* Erik J. Keldrima https://metsavana1.blogspot.com/
 
* Katre Siller https://becominganitguru.wordpress.com/
 
* Andree Uuetoa https://anuuet.blogspot.com/
 
* Martti Pilli https://mpilli.blogspot.com/
 
* Silver Mihkel Salujärv https://itspeamihkel.blogspot.com/
 
* Kristjan Kaljuvee https://krkale-itspea.blogspot.com/
 
* Sandra-Liis Mägi https://itspeasandra.blogspot.com/
 
* Dmitri Koltsenko https://dkolt1.blogspot.com/
 
* Leonid Peskov https://leonid1337.blogspot.com/
 
* Olari-Jaanus Lips https://ojlips.blogspot.com/
 
* Vitali Zamorski https://itspeavizamo.blogspot.com/
 
* Mihkel Jõgeda https://e-itspea.udupilv.ee
 
* Triinu Pärnapuu https://fluffytitle.blogspot.com
 
* Ralf Mikk https://rmikk.blogspot.com/
 
* Brent Põhjala https://itspeabrpohj.blogspot.com/
 
* Daniel Geller https://dagell88.blogspot.com/
 
* Steven Salmistu https://stsalm.blogspot.com/
 
* Alen Siilivask https://alsiil.blogspot.com/
 
* Rico Rahula https://ricorahula.blogspot.com/
 
* Reio Opromei https://reio.opromei.ee/blogi/category/itspea/
 
* Martin Metsküla https://metsatukk.blogspot.com/
 
* Marija Tsvetkova https://marijatsv.blogspot.com
 
* Aleksei Romantšenko https://alekseiromantsenko.blogspot.com
 
* Hendrik Kuhi https://kuhihendrik.blogspot.com/
 
* Hanna Ilves https://hannafelinae.wordpress.com/
 
* Robin Väli https://valirobin.blogspot.com/
 
* Ingmar Markus https://ingmarm.blogspot.com/
 
* Markus Kostabi http://markuskostabi.blogspot.com/
 
* Jevgenia Domša http://jevgenyka.wordpress.com
 
* Laura Reins https://laureitspea.blogspot.com/
 
* Silver Kuusk https://silver6k.blogspot.com/
 
* Dariana Aav https://darianaaav.blogspot.com/
 
* Veiko Tamm https://reeeeee.ee/
 
* Kelly Leppik https://itblogkellyl.blogspot.com/
 
* Anet Mitt https://anmitt.blogspot.com/
 
* Timo Kund https://timokund.blogspot.com/
 
* Tanel Loigom https://taloigom.blogspot.com/
 
* Reino Veskimäe https://reino-itspea.blogspot.com
 
* Kaspar Kiilaspää https://kkiila.blogspot.com/
 
* Sten Martin Lääne https://martinitspea.blogspot.com
 
* Anneli Väli https://an4eli.blogspot.com
 
* Roger Käosaar https://rogerk2osaar.blogspot.com/
 
* Diana Truuse https://ditruu.blogspot.com/
 
* Hugo Visnapuu https://hugovisnapuu.blogspot.com/
 
* Karol-Ari Krimses https://kkrims.blogspot.com/
 
* Randel Tõnismaa https://randelton.blogspot.com/
 
* Richard Reintal https://rreint.blogspot.com
 
* Kati Lõhmus https://icy0004-katil6hmus.blogspot.com
 
* Alex Ots https://otsalex.wordpress.com/
 
* Mähämmäd Ibrahimov https://maxammad2000.blogspot.com/
 
* Ats Kiisa https://atsman.wordpress.com/
 
* Eke-Martin Paas https://ekemartinpaas.blogspot.com
 
* Madrid Babajev: https://mababa2021-1.blogspot.com/2021/09/kolm-ponevat-it-lahendust.html
 
* Laas Vollmann: https://laasv.blogspot.com/
 
* Karim Nasibullin, https://538karim.blogspot.com/
 
* Roman Vilu: https://rovilu.wordpress.com/
 
* Erik Maide: https://maideblogib.blogspot.com/?m=1
 
* Chris Andreas Loog https://chrisloog.blogspot.com
 
* Henry Aimre https://123456qwerty909771569.wordpress.com
 
* Artur Busch https://buschartur.wordpress.com/blog/
 
* Stenver Savi https://stenversavi.blogspot.com/
 
* Thomas Väärtnõu https://thvthv.blogspot.com/
 
* Artjom Stepanov https://artemaeg.blogspot.com/
 
* Nastasya Molodezheva https://nastasyamol.blogspot.com/
 
* Getter Saar https://saargetter.blogspot.com/
 
Kursuse foorumi ja blogide RSS-vooge koondav OPML-fail ilmub siia ca nädal peale järjekordse kursuse algust.
 
  
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[Category:ITSPEA]]
 
[[Category:ITSPEA]]

Latest revision as of 13:11, 27 June 2022

Tagasi kursuse esilehele

Siia võiks kursuse toimumise ajal igaüks lisada enda pärisnime ja ajaveebi (blogi) aadressi.

NBǃ Kes lisab end hiljem, palun pange end nimekirja lõppu. Kusagilt nimekirja keskelt uusi tulijaid välja kaevata on üsna tüütu. ː(


Õppejõud: Kaido Kikkas, https://jora.kakupesa.net

Tudengid:

  • ...
  • ...

Tagasi kursuse esilehele