Difference between revisions of "E-ITSPEA rühmatööd"

From ICO wiki
 
(54 intermediate revisions by 32 users not shown)
Line 1: Line 1:
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
  
Siia tuleks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad.  
+
Siia võiks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad. Põhimõtteliselt aga võib need lisada ka kohe [https://wiki.itcollege.ee/index.php/ITSPEA_wiki-kirjat%C3%B6%C3%B6de_leht kirjatööde üldlehele] vastava õppeaasta ja -semestri alla.  
  
Rühm 1
 
Teema: "Miks kardetakse tehisintellekti?"
 
Rühmaliikmed: Marjam Nesterova, Kaisa Liiv, Katre Siller, Timur Habibulin, Kristina Aprelkova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Miks_kardetakse_tehisintellekti%3F.
 
  
Rühm 2
 
Teema: "Infojagamise ohud sotsiaalmeedias"
 
Rühmaliikmed: Maido Paalmäe, Triinu Pärnapuu, Rasmus Pidim, Karl Rikkonen, Reino Veskimäe
 
 
Rühm 3
 
Teema: "Biomeetrilise andmetöötluse vead ja head."
 
Rühmaliikmed: Jevgenia Dõmša, Laura Reins, Hanna Ilves, Sandra-Liis Mägi, Alicia Ljogkaja https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Jedoms
 
 
Rühm 4
 
Teema: "Infotehnoloogilise ühiskonna apokalüpsis? - ülemaailmne elektrikatkestus"
 
Rühmaliikmed: Triinu-Liis Vaikma, Alice Buht, Grete Eerikson, Mari-Liis Gabrel
 
 
Rühm 5
 
Teema: "IT arengu mõju noortele"
 
Rühmaliikmed: Timo Kund, Markus Kostabi, Romet Tony Jõenurm, Joonas Klemmer
 
 
Rühm 6
 
Teema: "Autonoomsed sõidukid"
 
Rühmaliikmed: Joosep Mart Männik, Roma Imran Tariq, Danyil Kurbatov, Ahto Jalak, Svetlana Suhhorukova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Autonoomsed_s%C3%B5idukid_abiks_erivajadustega_inimestele
 
 
Rühm 7
 
Teema: "Deep Blue"
 
Rühmaliikmed: Markus Johan Aug, Kati Lõhmus, Getter Saar  https://wiki.itcollege.ee/index.php/Deep_Blue
 
 
Rühm 8
 
Teema: "Esoteerilised programmeerimiskeeled"
 
Rühmaliikmed: Taeri Saar, Dariana Aav, Mikkel Paat, Timur Tamberg, Gen Lee
 
https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Taesaa
 
 
Rühm 9
 
Teema: "Internetisuhtluse viisid ja sotsiaalsed aspektid"
 
Rühmaliikmed: Anet Mitt, Andžei Veidenbaum, Tanel Loigam, Reio Opromei, Maria Bljahhina
 
 
Rühm 10
 
Teema: "Tumeveebi nõutuimad tooted ja teenused"                             
 
Rühmaliikmed: Vitali Logvin, Roman Mihhejev, Sergei Razguljajev, Vladislav Širjajev, Anneli Väli
 
 
Rühm 11
 
Teema: "Digitaalõiguste haldamine vs illegaalne rakendustarkvara"
 
Rühmaliikmed: Sten Tammemäe, Aleksander Kampus, Markus Martin, Roger Käosaar
 
 
Rühm 12
 
Teema: "Transhumanism ja tehnoloogia areng"
 
Rühmaliikmed: Eke-Martin Paas, Randel Tõnismaa, Thomas Väärtnõu
 
 
Rühm 13
 
Teema: "VR võimalused ja tulevik"
 
Rühmaliikmed: Daniil Iljin, Nastasya Molodezheva, Olga Nehajeva, Kristofer Putšinin
 
 
Rühm 14
 
Teema: "IoT"
 
Rühmaliikmed: Ander Austa, Silver Mihkel Salujärv, Ats Kiisa, Marek Ott
 
 
Rühm 15
 
Teema: "Õuna revolutsioon - Newtonist Jobsini"
 
Rühmaliikmed: Diana Labunets, Darja Obuhhova, Robert Unt, Jegor Borissov, Valeri Tšernov.
 
 
Rühm 16
 
Teema: "Digitaalsed lahendused tööturul ja õppeasutustes"
 
Rühmaliikmed: Daniel Vasser, Karol-Ari Krimses, Kätlin Rajamäe, Steven Salmistu, Talis Paas
 
 
Rühm 17
 
Teema: IT arengu mõju spordile
 
Rühmaliikmed: Stenver Savi, Karl Stefan Lill, Rico Rahula, Mathias Ranna
 
 
Rühm 18
 
Teema: Krüptoraha tähtsus tänapäeva maailmas
 
Rühmaliikmed: Kirill Mošegov, Renat Aparin, Deniz Levašjov, Karim Nasibullin
 
 
Rühm 19
 
Teema: Läbi tehnoloogia üliinimeseks?
 
Rühmaliikmed: Fred Kaur, Madrid Babajev, Aleksandra Vassilissa Garkuša, Kirill Seredjuk, Edgar Vildt
 
 
Rühm 20
 
Teema: "Infoühiskond – õnnistused ja ohud"
 
Rühmaliikmed: Arne Antov, Roland Kastein, Erik Johannes Keldrima, Andree Uuetoa
 
 
Rühm 21
 
Teema: "Androidi tekkimine ja areng"
 
Rühmaliikmed: Aleksandr Borovkov, Kristina Kavelitš, Daniel Geller, Alen Siilivask
 
 
Rühm 22
 
Teema: "Neuralink ja ühiskond"
 
Rühmaliikmed: Hendrik Kuhi, Ronald-Reigor Lehtsaar, Nikita Kašnikov, Ingmar Markus
 
 
Rühm 23
 
Teema: “IT: ilmumine ja areng Eestis”
 
Rühmaliikmed: Artjom Stepanov, Ariana Leštšuk
 
 
Rühm 24
 
Teema: "Levinumad operatsioonisüsteemid ja nende asutajad"
 
Rühmaliikmed: Gleb Poljakov, Roman Vilu, Daniel Lepman, Romet Reino, Erik M https://wiki.itcollege.ee/index.php/Levinumad_operatsioonis%C3%BCsteemid_ja_nende_asutajad
 
 
Rühm 25
 
Teema: "Masinnägemine ja selle rakendamine kaasaegses maailmas"
 
Rühmaliikmed: Dmitri Sobolev, Leonid Peskov, Pavel Petrov
 
 
 
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[e-ITSPEA|Tagasi kursuse esilehele]]
 
[[Category:ITSPEA]]
 
[[Category:ITSPEA]]

Latest revision as of 13:10, 27 June 2022

Tagasi kursuse esilehele

Siia võiks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad. Põhimõtteliselt aga võib need lisada ka kohe kirjatööde üldlehele vastava õppeaasta ja -semestri alla.


Tagasi kursuse esilehele