Httpref: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary
No edit summary
 
Line 1: Line 1:
Koostamisel...
Koostamisel...
== Mis on Httpref? ==
== Mis on Httperf? ==


Httperf on vahend mõõtmiseks veebiserveri jõudlust. See annab paindlikku võimaluse mõõta serveri jõudlust ja genereerida erinevaid HTTP töökoormusi. HTTPREF eesmärk pole rakendamisel kasutada ühte konkreetset direktiivi vaid pakkuda suure jõudlusega vahendit, mis hõlbustab  nii mikro-ja makrotasandi raamide ehitamisel. Kolm iseloomulikku joont HTTPRFil on tema töökindlus, mis hõlmab oskust luua ja säilitada serveri ülekoormus toetust HTTP/1.1 ja SSL protokolli ja selle laiendatavus uute töökoormus generaatori ja talitlusvõime mõõtmiseks.
Httperf on vahend mõõtmiseks veebiserveri jõudlust. See annab paindlikku võimaluse mõõta serveri jõudlust ja genereerida erinevaid HTTP töökoormusi. Httperf eesmärk pole rakendamisel kasutada ühte konkreetset direktiivi vaid pakkuda suure jõudlusega vahendit, mis hõlbustab  nii mikro-ja makrotasandi raamide ehitamisel. Kolm iseloomulikku joont HTTPRFil on tema töökindlus, mis hõlmab oskust luua ja säilitada serveri ülekoormus toetust HTTP/1.1 ja SSL protokolli ja selle laiendatavus uute töökoormus generaatori ja talitlusvõime mõõtmiseks.


== Autorid ==
== Autorid ==


*David Mosberger kes töötas suurema osa Httpref.  
*David Mosberger kes töötas suurema osa Httperfist.  
*Stephane Eranian panustas URI generaatoril põhineva logifaili.  
*Stephane Eranian panustas URI generaatoril põhineva logifaili.  
*Dick Carter panustas –wsesslog tööjõudluse generaatori –period valiku toetuse ja vigade parandused.
*Dick Carter panustas –wsesslog tööjõudluse generaatori –period valiku toetuse ja vigade parandused.

Latest revision as of 20:43, 25 November 2011

Koostamisel...

Mis on Httperf?

Httperf on vahend mõõtmiseks veebiserveri jõudlust. See annab paindlikku võimaluse mõõta serveri jõudlust ja genereerida erinevaid HTTP töökoormusi. Httperf eesmärk pole rakendamisel kasutada ühte konkreetset direktiivi vaid pakkuda suure jõudlusega vahendit, mis hõlbustab nii mikro-ja makrotasandi raamide ehitamisel. Kolm iseloomulikku joont HTTPRFil on tema töökindlus, mis hõlmab oskust luua ja säilitada serveri ülekoormus toetust HTTP/1.1 ja SSL protokolli ja selle laiendatavus uute töökoormus generaatori ja talitlusvõime mõõtmiseks.

Autorid

  • David Mosberger kes töötas suurema osa Httperfist.
  • Stephane Eranian panustas URI generaatoril põhineva logifaili.
  • Dick Carter panustas –wsesslog tööjõudluse generaatori –period valiku toetuse ja vigade parandused.