Difference between revisions of "Meeskondbrah"

From ICO wiki
(Projekti kirjeldus)
(Blanked the page)
 
(10 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
==Projekti kirjeldus==
 
  
'''Idee:''' (Smartvašš) autopesula rakendus, mis võimaldab broneerida pesuaegu ja -tüüpe.
 
 
'''Projekti eesmärk:'''
 
 
Meie eesmärgiks on luua WPF rakendus, mis võimaldab selle kasutajal broneerida iseteenindusega autopesulas pesuaega. Rakendus keskendub autokasutajatest tarbijaskonnal ja aitab vältida suuri järjekordi autopesulas. Samuti garanteerib see broneeringu teinud kliendile määratud kuupäevaks ja kellaajaks vaba kohta teenuse kasutamiseks valitud autopesulas.
 
 
Kindlasti on üheks eesmärgiks ka edukas rühmatöö sooritamine aines "Programmeerimine C# keeles (I243)".
 
 
'''Projekti kirjeldus:'''
 
 
Rakendus on üles ehitatud väga lihtsalt ja põhirõhk on pandud efektiivsusele. Rakenduse tuumaks on kalender, milles navigeerides saab kasutaja valida endale sobiva kuupäeva ning kellaaja ja sellele ka pesu broneerida. Möödunud kuupäevi klient valida ei saa, samuti ka aegu, mis on juba broneeritud. Klient saab broneerida pesuaega maksimaalselt kuu aega ette alates käesolevast hetkest. Kuna rõhk on pandud kasutusmugavusele ja -efektiivsusele, siis meie rakenduses kasutajaks registreeruma ei pea, piisab vaid telefoninumbrist või valikuliselt ka e-mailist. Telefonile/e-mailile saadetakse broneeringu number, broneeringu kuupäev ja kellaaeg ning unikaalne kood. Antud kood muutub aktiivseks broneeritud kuupäeval ning kehtib alates broneeritud ajast 15 minutit. See tähendab, et kliendil on aega koodi pesuterminali sisestamiseks 15 minutit, selle aja möödudes kaotavad aga kood ja ühtlasi ka broneering kehtivuse. Kahe broneeringu vahel on minimaalselt 30 minutit, nii jõuab klient ka väikese hilinemise puhul oma auto puhtaks pesta. Meie rakendus on mõeldud vaid ekspress pesuterminali jaoks, mida on võimalik kasutada vaid broneeringu alusel ja sisestades unikaalse koodi, mis konkreetsel kuupäeval ja kellaajal töötab. Teisi terminale on võimalik kasutada elavas järjekorras oodates. Rakendusel peaks olema ka võimalus broneeringuid muuta ja/või kustutada. Kõikide klientide telefoninumbreid ja e-poste ning nendega seotud broneeringuid hoitakse andmebaasis,  nii on võimalik pakkuda teatud klientidele soodustust. Soodustus võiks kehtida näiteks püsiklientidele või klientidele, kellega on tehtud mingisugused lepingud. See väljenduks kas odavamates tariifides (soodsam minutihind) või oleks protsendiline.
 
 
'''Projekti visioon:'''
 
 
Antud projekt on tehtud kodutöö raames ja on seega demoks. Rakendust on võimalik edasi arendada ja ühtlustada reaalsuses eksisteerivate autopesulatega. Rakendusse on võimalus lisada broneeringu juurde tegelikku nimekirja pesupunktidest, samuti ka puhastustüüpide nimekiri tavapesulate puhul. Viimase puhul oleks võimalik teha ka ettemakse pangaülekandega.
 
 
'''Projekti tööjaotus:'''
 
 
Rakenduse ellu viimisega tegeleb kogu meeskond.
 
 
'''MUST HAVE funktsionaalsus:'''
 
*Ideaalselt toimiv rakendus
 
*Lihtne ja kiire
 
*Navigeeritav kalender (kuu aega ette käesolevast hetkest)
 
*Unikaalse koodi generaator
 
*Broneeringu muutmise/kustutamise võimalus
 
*Klientide andmebaas
 
*Teatud klientidele soodustus
 
*...
 
 
'''NICE TO HAVE funktsionaalsus:'''
 
*Kena disain
 
*Pesupunktide nimekiri
 
*Tasumise võimalus pangaülekandega
 
*...
 
 
==Meeskond==
 
'''Liikmed:''' Oliver Vahenõmm, Kaspar Jesse Tormis, Artur Tomba, Erling Tammisto
 
 
'''Projektijuht:''' Artur Tomba
 
 
[[Category:Programmeerimine CSharp keeles]]
 

Latest revision as of 09:39, 7 August 2017