Talk:Baller

From EIK wiki
Revision as of 22:35, 11 November 2012 by Mpahk (talk | contribs) (Created page with '==== 1. retsensioon (11.11.2012) ==== Retsensiooniks sai valitud meeskond "Baller". Kuna nende XNA baasil olev seiklusmäng meenutas mingil määral enda meeskonnaga tehtavat mä…')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

1. retsensioon (11.11.2012)

Retsensiooniks sai valitud meeskond "Baller". Kuna nende XNA baasil olev seiklusmäng meenutas mingil määral enda meeskonnaga tehtavat mängu (sarnasust oli nii palju, et pall mis liigub maailmas), siis oleks huvitav näha milline oleks lõpptulemus.

Rakenduse eesmärk on suhteliselt selgelt kirjeldatud. 2D Arcade mäng mille eesmärk pole inimest närvi ajada vaid pakkuda mänguvõlu. Peategelasega saab liikuda nuppude abil.

Tööjaotus oli taaskorda lühidalt, aga konkreetselt kirjeldatud. Lõpplahenduses sooviks näha Lennarti "color detectioniga tuvastada solid ja not solid pinda", kuna lahendus pakuks huvi. Tööjaotuse juures jääb mulje, et põhilise osa mängust teeks valmis Lennart ning ülejäänud teeksid nö kõrvalülesandeid. Samas on ära märgitud, et tegu on ikkagi ühtse meeskonnaga, et kui keegi hätta jääb ei oota tühja kuna ei oska vaid küsib abi ja teine annab nõu.

Lõpproduktis sooviks näha 'must have' osas lubatud funktsionaalsusi (usun et näeb ka). "Probleemid ja raskused tekivad kindlasti mängu füüsikas ja levelite loomises, sest need on projekti mahukaimad ning peadmurdvaimad komponendid." - omad kogemused on näidanud siiamaani, et need pole ainsad peadmurdvad osad. Näiteks leidub ka levelite vahetamine ja menüüde korrektne lahendus. Eriti tuleb vaeva näha, et asi oleks OOP (Ilma selleta korraliku mängu ei tee).

Kokkuvõttes tundub, et on hakkaja meeskond kes on valinud täiesti teostatava ülesande.