Talk:Disk Management

From ICO wiki
Revision as of 17:37, 17 October 2010 by Vkolesni (talk | contribs) (Created page with ''''Retsenseerija: Vladimir Kolesnik A22''' Hästi koostatud ja seletatud juhend nii, et isegi algkasutajad saavad aru mis asi on partitsioonid ja milleks neid vaja on ning loomu…')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Retsenseerija: Vladimir Kolesnik A22

Hästi koostatud ja seletatud juhend nii, et isegi algkasutajad saavad aru mis asi on partitsioonid ja milleks neid vaja on ning loomulikult kuidas neid kasutada. Juhend annab selge ülevaate Disk Managementi võimalustest ja kasutamisest.

Kõige rohkem meeldis suur pilte hulk. Kuna tegemist on päris keerulisema protsessiga, vahel tavalised õpetused ja juhendid on raske jälgida ja veel raskem proovida teha oma arvutis. Siin aga on olemas mittu pilte mida kindlasti aitavad kasutajatele ja teevad kogu protsess pälju lihtsamaks.

Positiivsest küljest võib veel mainida hea seletus VHD kohta.

Ainuke asi mida võiks veel olla selles juhendis on lahendused või näided tõrgete kohta, näiteks Windows Vista kasutajatel võivad tekkida probleemid siis, kui nad hakkavad muutuma partitsiooni struktuurid. Samuti juhendis võiks ka olnud maininud teistest rakendustest mis haldavad süsteemi kettaid ja partitsioonid, näiteks Partition Magic.