Talk:Meeskond:Hubris

From ICO wiki
Revision as of 23:54, 8 November 2014 by Sniinepu (talk | contribs) (Created page with "==Retsensioon analüüsile== Hubrise puhul tundub tegemist olevat 2D käigukorra põhise strateegia mänguga (turn based strategy game). Mängu eesmärk on käikude haaval hävi…")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Retsensioon analüüsile

Hubrise puhul tundub tegemist olevat 2D käigukorra põhise strateegia mänguga (turn based strategy game). Mängu eesmärk on käikude haaval hävitada kõik vastased ruumis, kus mängija parajasti viibib.

Analüüsis oleks võinud paremini välja tuua erinevad mängu komponendid ja põhjalikumalt selgitada mängu mehhaanikat. Ka võiks välja tuua mängu põhiolemid ja nendest tulenevad klassid. Sammuti jääb natuke segaseks, kuidas täpselt võitlus mängija ja arvutipoolt juhitava vastasega käib. Puuduvad ka igasugused kirjeldused mängu stilistikast.

Soovitused:

Uurida teisi käigukorra põhiseid mänge ja kasutada neis leiduvaid parimaid praktikaid. Mõelda üle, kas parim lahendus on anda mängijale ainult üks käik ja elu. Hoolitseda selle eest, et võitlus oleks põnev ja kaasahaarav. Vältida ühekülgseid võitlusi vastase ja mängija vahel. Põhjalikumalt selgitada, milline on mängu atmosfäär ja kuidas seda saavutada.


Retsenseeris meeskond Raggakana