Talk:Meeskond "ASP-tastic"

From ICO wiki
Revision as of 08:36, 27 April 2011 by Gglukman (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Tundub päris hea olevat. Isiklikult ma oleks veel day alla lisand koha ka, kus trenn toimub ja itemid pannud items alla, aga muidu on täiesti normaalne XML ülesehitus.

-Sander Baikov


Arvustus

Mõte on hea, XML, Schema ja stiilifail on hästi tehtud. Ilmselt rakenduse ehitamisel tuleb mõnda asja veidi muuta ja lisada.

Näiteks ID kood, treeningakava kood jms. Noh oleneb muidugi milline rakendus tuleb.

Midagi targemat ei oskagi ütelda.

Jõudu!

Taavi Ilves D21


Teenuskihi arvustus

Alustuseks - treeningkava abiline on tore mõte.

Niipalju, kui koodi näinud olen, tundub olevat loetav ja stiilne, kommenteerida võiks kõiki meetodeid (mis teeb, sisend-väljund).

Kahjuks on paljud valdkonnad teenuse kihis puudulikud, nagu näiteks kasutaja sessioonid ja turvalisus, kasutajate statistika logimine, kirjete muutmine andmebaasis (harjutuste, kava).

Projekti võiks lisada feature'id nn arengu statistika, valemeid treeningkoormuse arvutamiseks (märksõnad vanus, kaal, teatud harjutuste tulemused - rinnaltsurumise max raskus, lõuatõmmete arv) ja teavitusi järgmisest trennist, isikliku arengu tasemete süsteemi sisseviimine jms.

Potentsiaali on projektil palju, ootan wikilehe täiendamist ja arendatud source koodi avalikustamist siin!

Edu ja jõudu soovides Indrek Tamm

---

Arvustus

Mõte on hea ja erinev sellest, et paljud teevad just kohvikusüsteemi. XML on lihtne, kuid palju keerulisemaks poleksi mõtet seda ajada. Ainult, et mis juhtub siis kui teete ühte harjutust nö püramiidina ehk igast seerias raskus tõuseb või korduste arv muutub?

Oleneb kuidas te selle realiseerite aga kas kasutaja peab iga kord ise märkima, et mis lihast konkreetne harjutus treenib?

Schema ja stiilifail on täitsa muidu ilusad.

Gert Glükmann D21