Talk:Meeskond "Jana ja poisid"

From ICO wiki
Revision as of 00:57, 17 December 2010 by Saaver (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search

Wiki: Wiki on piisavalt põhjalik, on olemas sihid, logi ja tööjaotus. Eriti meeldib mulle tööjaotuse sektsioon, kus on määratud kes mida teeb ning kas tema ülesanne on lõppule viidud. Ekraani pauk on ka olemas mis on pluss.

Kasutajaliides: Kasutajliides on kena, mulle meeldib. Ainuke asi mis vähekene häirib on see tegumi-kast (kuhu ilmuvad sooritatud ülesanded). See meenutab mõnevõrra kasti, kuhu ma pean ise midagi sisse kirjutama. Nupudele oleks võinud luua mõne ühtse stiili.

Funktsionaalsus: Funktsionaalsus on kõik korrektne ja töötab nii nagu peab. Väga häiriv asi, mis silma jäi, oli see, et kui regitreerida kastuaja, siis ei saadeta mingit tagasisidet, et mis nüüd toimus. Ilmub lihtsalt tegumi-kast sõnum Valmis- mis asi on valmis? ja tekib nupp tagasi-tagasi kuhu?

Kood: Puudub ülevaade, kuna wikilehel ei ole linki lähtekoodile.


Ikoue Indrek Kõue, D21


.

Lihtsa ja arusaadava ülesehitatud programm. Miskil põhjusel minul ei toiminud laenutuste lisamine. Programm teatas küll, et laenutamine õnnestus, aga laenutuste lehele uusi ridasid ei tekkinud. Samas raamatute lisamine toimis nagu peab. Pärast uue kasutaja loomist võiks võibolla uue kasutaja kohe sisselogida. Kuna lähtekoodi ei ole, siis ei tea, kas VaataLaenutusi nupu mitte töötamine on minu kohalik probleem või programmi viga. Muidu kena raamatukogu haldus.

Artur Mölter


Registeerimise formil üpriski korralik kontroll va. see, et ei kontrollitud kas tegu on emailiga. Pärast registeerimist ei oska kuidagi edasi käituda, teatab küll, et valmis, aga mis edasi?

Raamatute lisamine toimis ootuspäraselt, samuti meeldis korralik raamatute sorteerimine. Algul tuli üpris pikalt mõistatada kuidas laenutamine toimida võiks, oleks oodanud mingisugust laenuta nuppu. Nupule "Laenuta" vajutades kuvas iga raamatu kohta "Keegi jõudis sinust ette ja laenutas selle raamatu juba ära" kuigi näitas, et raamat on saadaval.

Wiki piisavalt põhjalik, korralik logi, ning eriti meeldis tööjaotuse tabel.

Lähtekood korralikult klassideks jaotatud, ning piisavalt komenteeritud.

Kokkuvõtlikult võiks öelda Heiki Tähise sõnad "testimine, testimine, testimine".


Allar Anijago, D21


Märkuseks eelmisele kommentaarile: Sellel EXE versioonil oli tõesti antud viga küljes (unustatud uuendamata). Otse source koodist käima pannes oleks kõik korralikult toiminud. Nüüdseks panin uue exe ka üles.

Siim Aaver