Talk:Meeskond "ToString"

From ICO wiki
Revision as of 00:55, 18 December 2010 by Upetmans (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search

1. Väga hästi mängitav mäng - seda võiks kasutada pimekirja õppimisel. Lootetavasti on tiimil jõudu seda mängu natuke "tootestada" - lisada rohkem leveleid, teha kiirus muudetavaks, erinevate keelte tugi ehk jne). Välise koodi kasutamine antud ülesandes on mõistlik (ja kenasti on kommentaarides välja toodud, et tegu ei ole omaloominguga). Kood on väga põhjalikult kommenteeritud (ilmselt algselt peamiselt tiimi liikmete vahel tehtud tööde selgitamiseks?). Projektijuhtimine on olnud paigas - põhifunktsionaalsus on nädal enne tähtaega sisuliselt valmis tehtud ja viimastel päevadel on rohkem pisiparandusi ja disaini tehtud. Tore oleks wiki lehelt täpsemalt tööjaotuse ja -ülesannete planeerimise kohta lugeda (codeplexist changesete võrreldes saab küll tegelikult ülevaate kätte)

Ivo Lõhmus - AK31 - 28.11.2010



2. Väga lahe idee! Kuigi meeskond reklaamib seda kui "tetrise-laadset" mängu, on ikkagi tegu täiesti originaalse ja iseseisva mänguideega - võiks öelda, et lihtsa, kuid geniaalse ideega. Tekitab hasarti ja tõepoolest on tuntav ka mängu loojate õilis eesmärk kasutajatele klaviatuuri tundma õpetada. Mängides tekkis ainult soov, et meeskond mängule rohkem level'eid lisaks, et lõbu kauem kestaks. Ja koodi juures häiris natuke, et kommentaarid olid segiläbi eesti ja inglise keeles. Samas jagan eelkõneleja kiitust, et välist koodi oli kasutatud oskuslikult ja häbenemata seda viidata. Igatahes jaksu ja tänud!

Anu Kuusmaa - DK21, meeskond "Terav Totris"


3. Väga huvitav mäng, võibolla peaks mõtlema selle mängu ehitamist hoopis puute tundlikule matile, et peab hüppama tähe peale matil. Samas värvid oleksid võinud olla natuke teised.

Liis Merisaar.


4. Mõte iseenesest on väga hea ja omapärane idee on tunnustamist väärt. Segadust tekitab, et peale mängu lõppu ei ole ekraanil ühtegi valikut ega juhist, mida edasi peaks tegema. Mängimiseks kasutasin klaviatuuri, kuid algne juhend tundus olevat vaid gamepad'i jaoks. Arvan, et isegi puldiga mängides, kui enne alustamist vajalikud asjad läbi loed, mida mis puhul vajutama peab, siis mängu lõppedes ei pruugi see enam meeles olla. Tahtsin proovida, kuidas mängu kaotatakse. Panin käima ja ei teinud midagi. Tulemuseks oli ülatuslik mängu võitmine 40 punktiga. Edasi arendades, võiks mängule tasemeid juurde teha, kas siis erinevate kujundite või kiiruste näol ning punktide registreerimise võimalus. Pidev tagasiside näiteks jooksva punktiarvestuse näol, oleks teretulnud. Väike viga tekkis aeg ajalt, kus üksteise peale langenud kujundite vahele jäi poole cm tühimik.

Ulvar Petmanson AK22