Difference between revisions of "Talk:Meeskond Qwerty"

From ICO wiki
Line 5: Line 5:
 
* XSD puhul torkas kohe silma see, et "id" puhul on tüübiks jäätud xs:unsignedByte. Selline tüüp ei sobi andmebaasi kus id-si on juba rohkem, kui 10. Selle asemel võiks olla näiteks xs:unsignedInt.
 
* XSD puhul torkas kohe silma see, et "id" puhul on tüübiks jäätud xs:unsignedByte. Selline tüüp ei sobi andmebaasi kus id-si on juba rohkem, kui 10. Selle asemel võiks olla näiteks xs:unsignedInt.
  
* XSLT osas on tehtud ainult üks transformatsioon HTML-i. Selle tulemus ei ole kooskõlas kõige lõppu postitatud "Kontrollime XML ja XSLT". Kõige lõpus olev link viib lihtsalt mingisugusele w3school näitele. Meeskond Qwerty XSLT tulemus on aga lihtsalt:
+
* XSLT osas on tehtud ainult üks transformatsioon HTML-i. Selle tulemus ei ole kooskõlas kõige lõppu postitatud "Kontrollime XML ja XSLT". Kõige lõpus olev link viib lihtsalt mingisugusele w3school näitele. Meeskond Qwerty XSLT transformatsiooni tulemus on aga lihtsalt:
  
 
Nimed: <br>
 
Nimed: <br>

Revision as of 21:12, 11 March 2015

XML retsentsioon meeskonnalt Tab

  • Antud XML töös pole ilmselt juhend päris korralikult läbi loetud. Juba XML failis on puudu vajalik arv dimensioone. Meeskond Qwerty töös on 3 dimensiooni, aga nõutud oli vähemalt 4 dimensiooni. XML failil oli lisaks sellele ka veel üks nõue. Nimelt tuleb kasutada 3-el dimensioonil attribuute, mis on enamat, kui lihtsalt ID. Antud tööl on atribuutideks just ainult ID-d. Positiivse poole pealt saab välja tuua, et XML fail läbis http://www.w3schools.com/xml/xml_validator.asp validaatori.
  • XSD puhul torkas kohe silma see, et "id" puhul on tüübiks jäätud xs:unsignedByte. Selline tüüp ei sobi andmebaasi kus id-si on juba rohkem, kui 10. Selle asemel võiks olla näiteks xs:unsignedInt.
  • XSLT osas on tehtud ainult üks transformatsioon HTML-i. Selle tulemus ei ole kooskõlas kõige lõppu postitatud "Kontrollime XML ja XSLT". Kõige lõpus olev link viib lihtsalt mingisugusele w3school näitele. Meeskond Qwerty XSLT transformatsiooni tulemus on aga lihtsalt:

Nimed:
Juhan
Peeter
Maali
Mari

  • Kokkuvõtlikult võiks öelda, et tegemist on nõrga tööga. Meeskond oleks võinud rohkem aega panustada antud töö peale.