Difference between revisions of "Talk:Sense Of Direction"

From ICO wiki
(Created page with "==Retsensioon Redundant Rappers poolt== XML fail valideerub. XML failil on kasutatud vähemalt 4 loogilist dimensiooni, nagu oli nõutud. XMLis kasutatud kirjutamise stiil on...")
 
(Retsensioon Redundant Rappers poolt)
Line 1: Line 1:
 
==Retsensioon Redundant Rappers poolt==
 
==Retsensioon Redundant Rappers poolt==
  
XML fail valideerub. XML failil on kasutatud vähemalt 4 loogilist dimensiooni, nagu oli nõutud. XMLis kasutatud kirjutamise stiil on läbiv - läbiv Camel Case. Elemendid <mark> ja <varustus> võiksid olla samuti CDATA sees. Testandmeid on küll kasutatud, kuid meie nägemist mööda võiksid need olla rohkem varieeruvad - esmapilgul tundusid kõik andmed copy-paste´ga tehtud. XML on hästi struktureeritud - seda on hea lugeda.
+
XML fail valideerub. XML failil on kasutatud vähemalt 4 loogilist dimensiooni, nagu oli nõutud. XMLis kasutatud kirjutamise stiil on läbiv - läbiv Camel Case. Elemendid <\mark> ja <varustus> võiksid olla samuti CDATA sees. Testandmeid on küll kasutatud, kuid meie nägemist mööda võiksid need olla rohkem varieeruvad - esmapilgul tundusid kõik andmed copy-paste´ga tehtud. XML on hästi struktureeritud - seda on hea lugeda.
 
Tundub, et element <suund> on dubleeriv, seda saab kokku panna <lahteKoht> ja <sihtKoht> elemenditest.
 
Tundub, et element <suund> on dubleeriv, seda saab kokku panna <lahteKoht> ja <sihtKoht> elemenditest.
  

Revision as of 14:41, 19 March 2017

Retsensioon Redundant Rappers poolt

XML fail valideerub. XML failil on kasutatud vähemalt 4 loogilist dimensiooni, nagu oli nõutud. XMLis kasutatud kirjutamise stiil on läbiv - läbiv Camel Case. Elemendid <\mark> ja <varustus> võiksid olla samuti CDATA sees. Testandmeid on küll kasutatud, kuid meie nägemist mööda võiksid need olla rohkem varieeruvad - esmapilgul tundusid kõik andmed copy-paste´ga tehtud. XML on hästi struktureeritud - seda on hea lugeda. Tundub, et element <suund> on dubleeriv, seda saab kokku panna <lahteKoht> ja <sihtKoht> elemenditest.

XSD on ok.

XSLT HTML on arusaadav, sest struktuur on hästi läbi mõeldud.