Talk:Ubuntu 11.10

From ICO wiki

Retsensioon:

Teema on väga hea, sai kokkuvõttes korraliku ülevaate. Ubuntu 11.04 vs 11.10 peatükis on sul väike iluviga, kus "x.y - Ebastabiilne alfa, beeta või lõppversiooni väljalase. " kirjutis võiks olla pildi all. Hästi seletatud inimesele, kes ise ka midagi aru saab, päris lihtinimesele võib asi keeruliseks jääda kohati. Uuendamise peatükk on kogu protsess seletatud, installimises on algus kätte antud. Norida võib Sinuga sel teemal, et kohati viitad teistele lehekülgedele. Oleksid ju võinud ise rohkem teavet anda, teema päris lai. Näiteks peatükk Ubuntu 11.10.

Muidu tubli töö, Kuidas 11.04 üle minna 11.10 peale (upgrade) ikka päris täpselt kõik ära näidatud.

Punkte annaksin Sulle 10 palli süsteemis 7. 7/10

Tarmo Suurmägi A21


Lauri Rüütli

  • Sisu: Videost oli näha, mis uut ja huvitavat uuel ubuntul pakkuda on. Kirjeldatud on ka üldiselt ubuntut, kuid võhikule võivad mõned asjad arusaamatuks jääda nt. mis on Debiani paketihaldus. Ära on toodud ka võrdlus eelmise versiooni ja uue versiooni vahel, kuid mulle jäi arusaamatuks, mis need x.y ja x.y.z on või mille kohta need käivad. Paigaldamine ja uuendamine(upgrade) on hästi ja arusaadavalt selgeks tehtud, selle järgi saab kõik tehtud.
  • Kujundus: Kujunudus on hea. Teemad on jagatud peatükkideks, ja toodud on palju pilte, mis annavad ettekujutuse, millega on tegemist.

Kokkuvõte : Tekstis esinesid mõned kirjavead ja mõne asja üle võib natuke nokkida, aga üldjoontes on hästi tehtud kirjatöö. Punkte annaksin 7/10