Talk:Windows juhend: Kuidas kasutada Skydrive pilveteenust: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
=Heiki Tähis=
Selles mõttes nõus Vjatšeslaviga, et juhendit antud kirjatükk ei meenuta, pigem on referaadiks see kujunenud. Juhendina on seda lihtsalt väga raske jälgida. Samas informatiivne ja ülevaatlik. Suurimad puudused:
* Pildid on viitamata (seega varastatud)
* Tekst on liig reklaamilik
* Viited on ebakorrektsed
=Vjatšeslav jertsalov A22=
=Vjatšeslav jertsalov A22=Revision as of 22:59, 23 October 2012

Heiki Tähis

Selles mõttes nõus Vjatšeslaviga, et juhendit antud kirjatükk ei meenuta, pigem on referaadiks see kujunenud. Juhendina on seda lihtsalt väga raske jälgida. Samas informatiivne ja ülevaatlik. Suurimad puudused:

  • Pildid on viitamata (seega varastatud)
  • Tekst on liig reklaamilik
  • Viited on ebakorrektsed

Vjatšeslav jertsalov A22

See juhend on pikem Skydrive teenuse reklaam.Väga palju infot mis kirjeldab selle süsteemi võimalused ja funktsioone.Ma arvan et mõnes kohas isegi üleliigselt pandud selline info.Palju pilte on kasutatud aga palju neist on nii väiksed et ei ole võimalik seda teksti näha mis oli juhendi kirjelduses.Ja nendest piltides ei piisa siiski sest nad ei kirjelda kogu seda tegevuse millest autor juhendis kirjutab.Mõned punktid ei saanud üldse aru,mida tuleb teha.Puudus ettekujutus.See töö sobiks parem mingi referaadina.Hea on see ei autor seletas kuidas ja kus saab seda Skydrive-i endale allalaadida ja kuidas ta töötab erinevate Os-ide peal.Ühesõnaga ma kordan veel kord,et see oleks hea referaat.Mina võib olla saaksin seadistada endale Skydrive-i teenus kasutades seda juhendid.Aga ma arvan,et algaja arvutikasutajal võiks tekkitada see juhend probleeme Skydrive-i seadistamise protsessis.

Indrek Mitt A21

Tegemist on asjaliku juhendiga, mille abil paigaldasin oma arvutisse antud rakenduse ja vahetasin dropboxi välja. Autor annab esimsesena lühikese ülevaate skydrivei olemusest ja parameetritest. Kogu juhend on loogiliselt üles ehitatud ja seda on kerge lugeda. Paigalduse punktis ei ole piirdutud ainult windowsi platvormiga. Kokkuvõtvalt annab juhend põhjaliku ülevaate skydrivei erinevatest võimalustest.

Randel Raidmets A21

Antud juhend annab väga hea ülevaate Microsofti pilveteenusest Skydrive. Välja on toodud teenuse põhifunktsioonid ja omadused. Hea ülevaade on platvormidest, mida Skydrive toetab ja millised on nõuded süsteemile. Piltide kasutamine juhendis on piisav. Rohkem infot ja pildimaterjali võiks olla “Koostöö Officiga” peatüki all. Samuti oleks hea, kui juhendis oleks võrreldud Skydrive’i ja teiste saada- olevate pilveteenustega. Juhend aga ei kajasta teenuse hinda, kui tekiks vajadus ruumi juurde osta.


Magnus Leivalt A21

juhend on häasti koostatud ja huvitav.Piltide ja teksti kasutuse suhe on hea. Tekst oli sorav ja arusaadav, juhendit võimalik kasutada. Lahti olid seletatud mitmed teenused. Lausete ülesehitus oli hea ja loogiline.