Talk:Windows juhend: Kuidas luua ja kasutada ajastatud tegevusi

From ICO wiki
Revision as of 07:23, 21 October 2012 by Ttumansk (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigationJump to search

Kristiina Liebert A21

Väga hea juhend. Keelekasutus on hea ja lihtne, juhend on ülevaatlik ning seda on mugav jälgida. Viited on olemas ning samuti ka allikate norm täidetud. Juhend on piisavalt pikk ning kasutatud pildimaterjal on väga hea - muudab kogu juhendi kergesti mõistetavaks. Autor on töö koostamisega vaeva näinud, ning valmis saanud väga hea juhendiga.

Mauri Molvõgin D23

Juhend on ülesehituselt väga hästi koostatud. Pildimaterjal on hea (kuigi mitte enda loodud), mis peaks muutma juhendi kõigile arusaadavaks ja kergesti jälgitavaks. Meeldib, et on välja toodud, kuhu suunduda tõrgete tekkimisel ning alternatiivse tarkvara võimalused neile, kes seda peaks soovima. Väga hea juhend, sai ühtteist kasulikku teada.

Tanel Tumanski D22

Hea, lihtsasti jälgitav juhend. Kõik erinevad valikud on välja toodud ning nende funktsioon lahti kirjutatud. Isiklikult on mul endal väga kasulik teada, et .jar failidega võib probleeme olla, sest olen plaaninud enda .jar faile Task Scheduleriga tööle panema hakata ning nüüd tean kohta, kust probleemide korral viga leida ning linki või kust vajadusel abi saada. Kasulik!