Talk:Windows juhend: Kuidas luua kasutajat Windows 8's. Erinevad kasutaja tüübid. Haldamine.

From ICO wiki
Revision as of 18:33, 16 October 2012 by Mkadarik (talk | contribs) (Grete Maisla)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Lauri Jansen

Iseenesest tundub juhend asjalik ja täidetud on ka minimaalne nõue 4000 tähemärki. Antud juhendi järgi on võimalik kasutaja luua küll. Samuti on ära seletatud erinevad võimalused ja tutvustatud asja natuke lähemalt.Paraku puudub juhendist teema kategooria samuti ka viited kasutatud kirjandusele. Kusjuures kasutatud kirjandus on üldse kummaline, sest ei viita ühelegi teemaga seotud lingile. Kõige ligilähedasem on eesti keelses wikis, kuid wikis on kõigest paari lauseline punktike seoses selle teemaga ja sealt leidsin ka kõigest ühe lause, mis on copy-paste antud juhendis. Piltidena on ilmselgelt kasutatud mingi artikli pilte ühelt "kasutatud kirjandus" all olevalt saidilt, kuid seda ei hakkanud otsima, et millise täpselt.

Grete Maisla

Juhend on üldiselt hästi ja arusaadavalt koostatud, selle abil on võimalik luua uusi kasutajaid. Oleks võinud olla rohkem infot, kuidas kasutajaid hallata, nendele erinevaid kasutusvõimalusi luua ( kuidas mõni kasutaja saab faile kuvada, muuta, nendesse siseneda). Osad pildid olid ebavajalikult suured. Sissejuhatus oleks võinud olla pisut informatiivsem. Kasutatud kirjandus ei viidanud konkreetselt materjali asukohale vaid algset lehekülge, kust peaks ise vajalikku materjali otsima.


Mihkel Kadarik

Väga heade piltidega juhend. Kenasti oli ära seletatud live ja local kasutajate vahe. Haldamisest oleks võinud natukene rohkem juttu olla. Kasutatud kirjanduse lingid peaksid vist ikka natuke täpsemad olema. Aga selle juhendi abil saab kasutajaid luua ja kustutada küll.