Talk:Windows juhend: Kuidas seadistada Internet Exprorer 10-t

From ICO wiki
Revision as of 18:38, 17 October 2012 by Kkuurman (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search

Erki Toming

Teema on väga huvitav ja õpetlik kasutajale. Ülesehitus on hästi järgitav ja juhend on üldse väga hästi tehtud. Kõik on ilusti välja toodud ja väga arusaadav. On näha, et tegemisega on vaeva nähtud ja tulemus on väga hea. kindlasti saab sellest juhendist vajaliku abi.


Kristiina Liebert A21

On näha, et koostaja on teema uurimisega vaeva näinud, kasutatud on palju allikaid. Juhend on pikk ja sisukas, kõik on välja toodud. Pildimaterjalid ning tabelid teevad juhendi jälgimise meeldivaks. Ainuke asi, mis häirib, on keelekasutus ning õigekirjavead, mis muudavad juhendi jälgimise natuke raskemaks ning sisust arusaamise natuke keerulisemaks.

Kaarel Kuurmann A21

Juhend on päris põnev ning usun, et kasutajad leiavad siit üht-teist, mida omale kõrvataha panna. Piltidega on kaasas põhjalikud kirjeldused, kuidas vastavat funktsiooni kasutada. Samuti lihtsustavad väikesed nupupildid juhendi jälgimist ning sammude täitmist. Autor on olulised märkused ning tähelepanekud teatud seadistuste juures eraldi välja toonud, mis on positiivne. Viidatud on korrektselt ning üldmulje on juhendist väga hea.