Talk:Windows juhend: Kuidas seadistada regionaalseid seadeid ja keeleseadistusi-i.

From ICO wiki
Revision as of 14:16, 17 October 2012 by Etoming (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Erki Toming

Juhend on väga hästi ja selgelt tehtud. Samuti on nähtu vaeva ja pildid on väga hästi tehtud. Hea on selle juhendi järgi teha ja kõik on ilusti välja toodud. Samuti on kõik asjad juhendis välja toodud ja pole midagi üle.


Grete Maisla

Juhend on koostatud kõigile arusaadavalt koos heade pildimaterjalidega. Keelekasutus on lihtne ja selge, head konkreetsed laused. Esines üksikuid trükivigu. Juhendi alguseosas on vahekaardid tõlgitud eesti keelde ja inglise keelne vaste on sulgudega kõrval, juhendi teisest poolest on kõikvahekaartide nimetused inglise keeles, seega on juhend eelkõige neile, kelle Windows on inglise keelne. Kokkuvõttes täidab juhend oma eesmärki- õpetab seadistama keeleseadistusi ja regionaalseid seadeid.


Mihkel Kadarik

Väga lihtsalt ja kõigile arusaadavalt kirjutatud. Selle juhendi abil tehes ei tohiks keegi hätta jääda, kellel windows lubab keelt muuta. Siit ka üks väike puudud, oleks võidud välja ka tuua, millistel windowsi versioonidel saab keelt muuta ja millistel ei saa. Pildid olid ka head ja asjakohased.


Kaari Adamsoo

Väga selgesti ja arusaadavalt koostatud juhend. Meeldib see on on piisavalt pildimaterjali ning et pildid on suured. Juhendi kasutamisega ei tohiks keegi hätta jääda. Kõik selgitused on samuti piltide juures olemas.

Kaari Adamsoo A21

Sten Reimer

Antud juhend oli vägagi asjakohane. Enamus samme oli pildi najal välja toodud ja ka kenasti kajastatud. Meeldis, et autor oli piisavalt aega ja viitsimist leidnud enamus liigutustest visuaalne pilt teha ja sellel oleneva ka ära kirjeldada. Mõnes kohas oleks soovinud natukene rohkem lisainfot, nagu ka eelpool mainitud, siis oleks võinud täpsustada windowsi versioonid, millel on võimalus keelt vahetada. Oleks soovinud ka rohkem informatsiooni regionaal seadmete juures oleva "Change system locale" - kohta.