Talk:Windows juhend: Kuidas siseneda Windows 8 safe mode

From ICO wiki
Revision as of 16:39, 16 October 2012 by Csaareot (talk | contribs) (Carolin Saareots A21: new section)

Kalle Kadakas A22

Esimese asjana, mis kõneall olevat juhendit lugedes silma hakkab, on keelekasutus. Tekst ei ole kuiv ning lisaks korralikult ära seletatud juhendile, on lisatud ka mõningad humoorikad väljendid, mis muudavad teksti lugemise huvitavamaks. Samas jääb lugejale natukene arusaamatuks üks asi - nimelt on "Safe mode'i buutimisel, viis nr.1's" ära kirjeldatud, et Shift+F8 vajutamisel protsessi käigus on 90% tõenäosus, et asi ei tööta ning soovitud recovery mode'i ei kuvata. Miks see nii on? Selle peal oleks võinud spekuleerida või seletust pakkuda tibake pikemalt. Kuid üldises laastus on juhend väga tublisti tehtud ning kergesti jälgitav - tubli töö.

Vjatseslav Jertsalov A22

Mule see juhend väga meeldis.Autor käsitles erinevaid võtteid kuidas siseneda Windows 8 safe mode sisse.Autori huumorimeel tegi selle juhendi lugemise põnevamaks.Isegi oli lisatud videoklipp YouTubist mis tegi autori sõnu esimesest juhendi osast veel piltlikumaks.Minu jaoks kõik oli väga selge kirjeldatud tekstis ja piltides.Ma arvan et ma saaksin väga lihtsa vaevaga saada Windows 8 safe mode sisse kasutades seda juhendit.Ma arvan et isegi täitsa algaja saaks selle juhendiga,kasutades esimest võtted hakkama saada windows 8 safe mode sisenemisega.Autor alguses kirjeldas ka väga hästi mis asi on üldse "Safe mode" ja mille jaoks see funktsion windows systeemis üldse eksisteerib.Ainuke viga oli lause "Lihte, eks ole !" kõige lõppus.Aga see on ainuke asi milles tekkis arusaamatus.Aga üldiselt on väga hea juhend!

Carolin Saareots A21

Väga lihstalt ja loogiliselt üles ehitatud juhend. Pildimaterjalid annavad palju juurde. Lihtsalt on ära seletatud kuidas, kus, millal ja miks. Välja on toodud ka mitu võimalust mis annab kasutajale ka veidi mängimis ruumi. Kiidusõnad autorile, kes on viitsinud vaeva näha ja lisanud isegi video lõigu antud teemal. Keelekasutus on väga hea ja lihtne.