User:Saus

From ICO wiki
Revision as of 14:41, 20 September 2011 by Saus (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.


Erialatutvustuse aine arvestustöö

Nimi: Sten Aus

Esitamise kuupäev: dd.mm.yyyy

Essee

....

Õpingukorralduse küsimused

Küsimus 2

Juhtusid kaotama uksekaardi. Mis on tegevused ja teatamised?

Uksekaardi kaotamisel on kolm võimalust:

1. Kas äkki leiad kaardi üles? Tuleta meelde, kus sa eile käisid, mis tegid, kellega olid, kus viimati kasutasid jne. Kui see ei õnnestu, siis...

2. Kas oli SEB pangakaart?

3. Või tavaline ISIC (tellitud www.minukool.ee portaalist)

Kui SEB pangakaart, siis tuleks esmajoones võtta ühendust pangaga, et kaart suletaks. Järgmisena tuleks teatada õppeosakonda, et see kaart süsteemist maha võetaks. Juhul, kui keegi üritab sellega siseneda, siis tal see ei õnnestu. Samamoodi ei jää sa oma rahast ilma. Suure tõenäosusega. Sest et PIN on ju meil kõigil neli tärni! :)

Järgmiseks tuleks iseendaga kokku leppida, et kas on soov uut kaarti tellida. Kui SEB on igapäevapank, siis suure tõenäosusega küll. Kui tavaline ISIC, siis tasub mõelda, et kas kohe on mõtet hetkel kehtiva Eesti Üliõpilasliidu hinnakirja järgi 6,5€ maksta asenduskaardi eest. Ehk saab selle eest osta kuu lõpuni toitu või nädalavahetusel koju sõita? Ja siis tellid kaardi uuel kuul...

Igatahes - www.minukool.ee on see portaal, kus saab teha avalduse asenduskaardi tellimiseks. Muidugi, kui kohe uus kaart tellida, siis kaotab vana kaart automaatselt kehtivuse. Õppeosakonnaga tasuks siiski ühendust võtta.


Juhtusid kaotama kapi võtme. Mis on tegevused ja teatamised?

Küsimus B

Kukkusid arvestusel läbi. Kuidas edasi? Kaua on võimalik arvestust teha? Kellega kokkuleppida, et arvestust teha? Kuidas toimub järelarvestusele registreerimine? Mis on tähtajad? Palju maksab, kui oled riigieelarvelisel (RE) kohal? Palju maksab, kui oled riigieelarvevälisel (REV) kohal?

vastus