Windows juhend: Kuidas kasutada Skydrive pilveteenust

From ICO wiki
Revision as of 17:42, 22 September 2012 by Maleppik (talk | contribs) (SkyDive'i süsteeminõuded)

Mina teen: Martin Leppik, 6.09.2012


Mis on SkyDrive

Microsoft SkyDrive (eelmise nimega Windows Live SkyDrive ja Windows Live Folders) lubab kasutajatel faile ülesse laadida ja sünkroniseerida pilvepõhisele kettale. Hiljem on võimalik failidega ligi saada, kas veebilehitseja, kohaliku või mobiilse seadme kaudu. Ta on üks paljudest Windows Live võrguteenustest, mis võimaldab hoida faile privaatsena, jagada neid teiste kontaktidega või teha failid kõigile saadavaks.

Salvestusruum

Teenus pakub uutele kasutajatele 7 GB tasuta pilvepõhist salvestusruumi, mida saab ka juurde osta. Kasutajad, kes liitusid SkyDrive'iga enne 22. aprilli 2012 aastal, said võimaluse tõsta oma mahutavust 25 GB peale. Kuna teenus on ehitatud HTML5 tehnoloogiaga, siis on võimalik 300 MB suuruseid faile veebilehitseja kaudu ülesse laadida "drag and drop" meetodil. Suuremaid kui 2 GB faile saab laadida ülesse SkyDrive'i töölaua rakenduse abil nii Microsoft Windowsi kui ka OS X-i alt.

SkyDive'i süsteeminõuded

SkyDrive'i nõuded on järgmised.

Operatsioonisüsteem: Windows 8 Consumer Preview, Windows 7 või Windows Vista 32- või 64-bitine versioon hoolduspaketiga Service Pack 2 ja Windows Vista või Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2008 platvormivärskendus koos hoolduspaketiga Service Pack 2 ja Windows Server 2008 platvormivärskendus või Mac OS X 10.7 (Lion).

   Protsessor: 1,6 GHz või parem või Inteli-põhine Maci arvuti
   Mälu: 1 GB RAM-i või rohkem
   Eraldusvõime: minimaalselt 1024 × 576
   Interneti-ühendus: soovitatav on kasutada kiiret Interneti-ühendust.

Kuidas Paigadada SkyDrive'i

SkyDrive'i paigaldamine Windows 7-le

Varint 1

Lähete http://windows.microsoft.com/et-EE/skydrive/home lehele ning valite allalaadimise