"Analüüsi retsensioon"

From ICO wiki

Analüüsi retsensioon.

Ei ole arusaadav, miks on kursitabel kuupäevadega ja aegadega seotud - loogilisem oleks kursimuutus reaalajas. Tekkis ka küsimus, kui kursitabelis valuta kehtiv kuni kuupäev kätte jõuab, et mis siis saab, antakse sellest ka kellegi teada, juhatajale? Ning kui juhataja peaks haige või ära olema kas siis valuta vahetus jääb seisma kuna valuutakursi kehtiv kuni on aegunud.


Tundub, et põhifunktsionaalsuseks on antud programmil lihtsalt disain. Kogu reaalne toimivus ja taustsüsteem on mingitpärast tõstetud lisafunktsioonideks. äiteks lisafunksionaalsuseks on kirjutatud ka kviitungi saamine - pigem peaks see ikka olema must be osa(p 2.1.2) lisaks Meie meelest ei saa andmelahtrite paigutust pidada ergonoomiliseks (p 1.1).

Isikuandmete korjamine on valuutavahetuse otstarbel täiesti mõttetu, see ainult pikendab ja raskendab tehingut. Klient äkki ei soovi andmeid avaldada ja tehing jääb tegemata.

Natuke segaseks jääb see 2.2 teises punktis esinenud valutu periood. Kas see on kasumlik periood tehingute kokkuvõttes?


Mida võiks lisada:

Kindlasti võiks realiseerida ka kaardimakse võimaluse.

ID-kaardi olemasolu korral kiirendatud andmete sisestus süsteemi.


Kokkuvõtteks:

Üldiselt tundub huvitav programm enda tarbeks, erilist edu müügiturul kahjuks ei ennusta. Liiga algeline, et pakkuda konkurentsi turul olevatele toodetele. Programeerimisoskuste arendamiseks aga väga asjalik ja arendav projekt, mille valmimisel saavad sellest kasu kindlasti kõik tööst osa võtnud liikmed.


Retsenseerinud:


Tiim "3-5 liiget"