Sisekoolitused:Moodle

From ICO wiki

2010/2011 õppeaastal toimub IT Kolledžis üleminek Moodle õpihaldussüsteemile. Senine õpihaldussüsteem Blackboard Vista tuleb maha jätta ning hiljemalt 2011. aasta sügiseks peab kogu e-õppes läbiviidav õppetöö toimuma mujal (Moodle või mõni muu avatud õpikeskkond).

IT Kolledži kasutuses on e-Õppe Arenduskeskuse pakutav Moodle aadressil https://moodle.e-ope.ee.

Siia lehele kogume kokku viiteid ja nippe Moodlega sõbraks saamise teemadel ;)

Soovitused endistele Blackboard Vista kasutajatele

Enne Blackboard Vista-st otse Moodle-sse kolimist on soovituslik mõelda natuke seni tehtule ning mida tulevikus olemasolevatel e-kursustel teisiti/paremini teha sooviksite? Kuna Moodle on väga paindlik (ja seetõttu ka keeruline) süsteem, siis tasub enne Moodle sügavustesse sukeldumist mõelda, mida üldse sealt otsida soovite - eesmärgistatud lähenemine võimaldab palju lihtsamalt soovitud tegevused ka teoks teha (ning vajadusel teiste käest abi küsida ;))!

Siin on mõned küsimused, mida võiksite endalt küsida enne Moodle-sse sukeldumist:

  • Mida ja kuidas annakse uues õpihaldussüsteemis (või hoopis avatud õpikeskkonnas) teha teisiti/pareimini, kui seni oma e-kursusel teinud olete?
  • Mis võimalusi ootate enda jaoks "ideaalsest" õpihaldussüsteemist?

Iseõppimise võimalused

See viidete kogum on abiks kõigile iseõppijatele:

Moodle koolitused

Viited koolitustele on võetud e-Õppe Arenduskeskuse koolituskalendrist. Kui soovite koolitusest osa võtta, siis palun andke sellest teada personalijuhile (Raili Reimer) ja haridustehnoloogile (Marko Puusaar).