All public logs

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Combined display of all available logs of ICO wiki. You can narrow down the view by selecting a log type, the username (case-sensitive), or the affected page (also case-sensitive).

Logs
  • 14:24, 13 September 2023 Edlaug talk contribs created page 2023 kevad OSadmin materjalid (Created page with "aine nimetus eesti keeles: '''Operatsioonisüsteemid ja nende haldamine'''<br> aine nimetus inglise keeles: '''Operating systems and its management'''<br> aine kood: '''ICA0001'''<br> aine maht: '''6 EAP''' Kaks esimest nädalat semestris toimuvad ainult loengud ja praktikume ei toimu. Seejärel ülejäänud 3-16 õppenädalal toimuvad ainult praktikumid ja loenguid siis enam ei ole. Kursus annab põhiteadmised ja praktilised oskused olulisemateks tegevusteks operatsio...")
  • 13:37, 6 September 2023 Edlaug talk contribs created page INF-HW-K2022 (Created page with "aine nimetus eesti keeles: '''Sissejuhatus infotehnoloogiasse ja riistvarasse'''<br> aine nimetus inglise keeles: '''Introduction to Informatics and hardware'''<br> aine kood: '''ICA0012'''<br> aine maht: '''6 EAP''' Kaks esimest nädalat semestris toimuvad ainult loengud ja praktikume ei toimu. Seejärel ülejäänud 3-16 õppenädalal toimuvad ainult praktikumid ja loenguid siis enam ei ole. '''Oleme täielikult distantsõppes kuniks kestab pandeemia.''' Anda lühi...")
  • 19:43, 2 February 2023 Edlaug talk contribs created page 2022. aasta OSadmin materjalid (Created page with "aine nimetus eesti keeles: '''Operatsioonisüsteemid ja nende haldamine'''<br> aine nimetus inglise keeles: '''Operating systems and its management'''<br> aine kood: '''ICA0001'''<br> aine maht: '''6 EAP''' Kaks esimest nädalat semestris toimuvad ainult loengud ja praktikume ei toimu. Seejärel ülejäänud 3-16 õppenädalal toimuvad ainult praktikumid ja loenguid siis enam ei ole. '''Kursus toimub täielikult distantsõppes kuniks pandeemia ei ole raugenud.''' Kurs...")
  • 13:29, 27 June 2020 User account Edlaug talk contribs was created automatically