Talk:AppLocker

From EIK wiki

2010

Kuna endal polnud aimugi, mis AppLocker on, siis juhend tutvustas seda ning andis ülevaate. Oli õpetus kuidas programmi kasutada ning viidetes video asja kasutamise kohta. Kuid võiks öelda mõnes kohas oleks võinud olla rohkem asja lahti seletatud ning mõnigi pilt(screenshot) oleks juhendit paremini illustreerinud. Näiteks "Publisher" sammu juures oleks võinud ära seletada, mille poolest need tasemed erinevad: Any publisher; Publisher; Product Name; File name; File extension. Kui need paar asja kõrvale heita oli juhend täiesti kasutatav ja programm tegi oma tööd.

Kaspar Steinberg A32


Retsenseerija: Taavi Toppi A21

Lugesin antud lehe läbi ning omandasin palju uut mida polnud ennem vajalikuks pidanud. Ülevaade oli lühike ja korralik. Video oli päris selgitav kuid jäi natukene puudu samuti piltidest mis oleksid andnud asjale natukene rohkem jumet. Ega muud ei olegi öelda kui natukene rohkem selgitusi ja pilte ja asi oleks olnud veel Khuulim. Negatiivse poole pealt tooks välja asja lühiduse. Asja oleks saanud rääkida kindlasti pikemalt ja põhjalikumalt.


2011

Ragnar Plint

Sisu: Sisukas tekst ja tundub katvat kõik, mida AppLocker võimaldab. Peatükid on loogiliselt järjestatud, algab teooriaga ja lõppeb praktilise õpetusega.

Kujundus Kujunduse kallal ei saa nuriseda ja juhendi osa on piltidega varustatud.

Viitamine Kasutatud materjalidele ja täiendavale infole on viidatud.

Kokkuvõte Mõned kirjavead, kuid vaeva on nähtud.

Martin Aarne D22

Polnud eelnevalt AppLockerist midagi kuulnud ja arvan, et antud artikkel oli heaks sissejuhatuseks sellesse teemasse. Asi oli piisavalt primaarselt ära seletatud, et oleks hästi arusaadav enamustele kuvilistele. Tundus, et piltidega juhend oli asjakohane. Video oli samuti hariv. Silma jäid suhteliselt mitmed kirjavead kui ka mõned vorminduse/kujunduse vead. Sisu on hästi lõikude/pealkirjadega jagatud. Ei kahetse selle lugemist!