Talk:BackTrack

From ICO wiki

Hindaja: Sten Djomin A31

"esines tõrkeid, mis taksitasid tarkvara" "Vastava õpetuse leiab käesolvelt viitelt:" "BacktTrack'i vahendite käivitamiseks on 3 moodust:"

Autor: Tänud, need näpuvead parandatud.


"Selline nähtus aga nivelleerib Backtrack'i" "võrgukaardi mudel käsuga 'airmon-ng"

Autor: Mis nendel lausetel viga on? Õigekirja probleemi siin ei esine. Seega ei arvesta ettepanekut.

Viga on selles, et ÕS'i ma enda kõrval ei hoia ja tervest klassiruumist mitte keegi ei suutnud välja mõelda, ilma interneti kasutamist, mida tähendab sõna nivelleerima. Võib kasutada sõna tühistama või kõrvaldama või midagi sellist. Miks? Teema peab olema, vähemalt meie kursuselt, kõigile üheselt mõistetav ja ei tohiks segadusi tekitada, ega peaks tekitama alaväärsuskomplekse, et liiga vähe populaarteadust oleme lugenud :)

Võrgukaardi mudeliga probleem oli selles, et miks see üks ülakoma seal on? Pole eriti hästi aru saanud, eeldan et see on üleliigne ja juhtisin sellele tähelepanu :)

BackTrack kasutamine arvutis teemas esimese ja teise punkti all tundub, et peaks olema viide, kuid ei saa aru sellest.

Autor: Tänud, ununenud viited nüüd paigas.


3) UNetBootin käivitamise järel - kas see peab olema eraldi punktina välja toodud? Tundub, nagu see oleks esimese punkti järg? Autor: See on alapunktile number 2) järgnev alapunkt numbriga 3). Ettepanekut ei arvesta, sest puudub viga.

Minu viga, vaatasin et on toodud välja erinevad variandid, kuidas BackTracki saab kasutada erinevatel viisidel, ning punktidena olid välja toodud erinevad viisid, kuid uuesti täpsemini üle vaadates on tegemist UNetBootin programmi kasutamisega ning sammudega, mida vastava programmiga teha. PS, ma ei otsi vigu, vaid üritan väga raskesti seeditavat teemat väheke seeditavamaks teha, ja samuti ma polnud jõudnud asju õigesti sinu jaoks veel rühmitada, ning KAUGELTKI ma polnud veel teemaga lõpetanud :D

Seda saab teha vahendiga aireplay-ng, kus võti -9 tähistab sisestamistesti, võti -e pääsupunkti BSSID'd ja võti -a pääsupunkti füüsilist aadressi. - võiks olla välja toodud käsk samuti, mitte pildi pealt vaadatuna.

Autor: Maitse küsimus. Pildi kvaliteet võimaldab tegevust visualiseerida. Käsk ja käsu võtmeid on enne pilti lahti selgitatud. Seega puudub vajadus sama asja topelt näidata. Ettepanekut ei arvesta.

Ise siiski soovitaksin kirja panna käsu nimetused Wikisse, mitte jätta neid piltide peale. Põhjuseid on mitmeid - pildid on visualiseerimise vahend, millega kasutaja näeb, kas ta on sama järje peal, mitte selleks, et sealt pealt käske lugeda.


Handshake´i püüdmiseks kasutatakse vahendit airodump-ng. - jällegi võiks välja olla toodud terve käsk. "DeAuthenticate" paketi saatmiseks kasutatakse käsku aireplay-ng - käsk

Autor: Maitse küsimus. Pildi kvaliteet võimaldab tegevust visualiseerida. Käsk ja käsu võtmeid on enne pilti lahti selgitatud. Seega puudub vajadus sama asja topelt näidata. Ettepanekut ei arvesta.


"Kui selline kombinatsioon, ei anna tulemust, võib seda järk-järgult keerulisemaks muuta" - üks koma üleliigne


Nüüd siis põhijutt.


Mulle meeldisid sinu wiki juures pildid, mulle meeldis nende rohkus ja järjekindlus. Alati, kui mingit õpetust kasutada, on probleem, et kuskil läheb midagi sassi või ei saada aru, ning minu jaoks pildid lahendavad selle. Saab näha, kus kohas on valesti läinud, ning viga saab kiiremini korrigeerida. Ehk siis pildid on nagu pidepunktid, kus kontrollida enda tehtu õigusust autori poolse näitega. Kuid ma toon välja, et pildid peaksid olema ja peaksid jääma nendeks pidepunktideks, pildid ei tohiks olla eraldi info allikas, eriti vastu võib see käia siis, kui on tõsiselt halb ühendus või mingid probleemid, et pilte ei loe välja. See on minu isiklik arvamus, seda ei pea võtma tõepähe, kuid kuna see wiki on tehtud minusuguste inimeste jaoks, siis soovitaksin kasvõi natukene arvestada :)


Siit kohe järgmise asja juurde. Teema on üles ehitatud nagu referaat, ja seda on ka korduvalt mainitud. Okei, ma ei hakka midagi selle kohta ütlema, las ta olla nagu referaat, võibolla ongi parem. Kuid teema peaks olema koheselt ja selgelt arusaadav, sest selle jaoks wikid ju ongi? Ei peaks tekkima mõtet "hmm, mida see sõna tähendab" või midagi säärast, ning selleks ma tõin ka sõna "nivelleerima" välja.


Kokkuvõtteks ma ütleksin, et teema oli hea, võibolla veidikene raskesti seeditav esmasel lugemisel. Loodan et see oli vaid sellest, et ma pole harjunud referatiivsete wikide lugemisega. Kõige tähtsam on see, et peale teema lugemise lõpetamist tekkis mul huvi selle vastu, ma tahaksin ise proovida, ma tahaksin näha milleks see programm võimeline on, tahaksin näha kas ta saab ka minule kasulik olla. Arvan, et sa oled suurepärase tööga hakkama saanud, Kristiina, ning kui ma ei peaks ise seda programmi kunagi kasutama, siis kuuldes seda nime saan alati juhtida tähelepanu siia wikile, kui kellelgi peaks tekkima mingeid probleeme.


Annaksin Kristiinale 20/20. Põhjenduseks see, et tema "vead" on enamjaolt minu isiklik soosing ja arvamus, ning neid ei saa vigadeks nimetada. Maitse asi pigem. Kirjavigu oli sellise mahu kohta üllatavalt vähe, ning ka need vähesed on ära parandatud.