Talk:GOW xml

From EIK wiki

Valisin retsenseeritavaks tööks meeskonna nimega "GOW". Esimese asjana oli märgata, et Wiki lehel ei kasutatud syntax 'i highlight 'imist. Kuigi tegemist ei olnud otseselt nõudega, siis koodi loetatavuse parandamiseks oleks sellest palju abi olnud minu teekonnal võõra xml-i sügavustesse.

Kahjuks meeskonna Wiki leheküljel ei olnud ka kuskil lühikest ülevaadet selle kohta, mida antud xml kirjeldab või mis selle eesmärgiks on. Uurides ning puurides võõrast xml-i tuli välja, et tegemist on protsessori kaasabil mängitavate mängude nimekirjaga. Kohe selgus ka, et selle sügavuseks on 8 dimensiooni. Kuna kohustustlike loogiliste dimensioonide arv on 4, siis tuleb laitmine lõpetada ning jagada kiidusõnu. Edasisel teekonnal jalutades xml-i dimensioonides kontrollisin atribuutide arvu. Taaskord ei jäänud muud üle, kui kiidusõnu jagada - kokku neljal dimensioonil atribuudid.

Kopeerides xml-i kõige lahedamasse arenduskeskkonda maailmas kontrollisin, kas xsd on ikka selle xml-iga sugulussidemetes. Selgus, et xml vastab xsd poolt kirjeldatud struktuurile, vähemalt nii arvas maailma parim arenduskeskkond. Kahjuks selgus tõsiasi, et ühest nõudest polnud meeskond kinni pidanud. Nimelt nende xslt failide kogus oli üks, kuigi õppejõud oli miinimumarvuks märkinud kaks. See-eest xslt poolt loodud .html fail kuvas kasutjale ilusti kõik xml-is olevad andmed ilma anomaaliata.