Talk:Kruus

From ICO wiki

XML retsensioon meeskonnalt Error 503 poolt

XML

Xml fail läbis ilusti W3C validaatori. Kuigi oli 2 hoiatust, on need väga väikesed vead (saate oma XML-i koodi valideerida W3C ametlikult lehelt ja vaadata täpsemalt, mis need vead on) ja ei oma hetkelises ülesandes erilist tähtsust (W3C on vahepeal lihtsalt liiga nõudlik!).

Mis puutub struktuuri on teil ilusti olemas vähemalt 4 dimensiooni, mis ka ülesandes nõuti. Samas pole ülesanne täielikult nõuete kohaselt täidetud. Nimelt on küll 3. ja 4. dimensioon kaetud erinevate atribuutidega, aga 2. või esimene dimensioon ei ole üldse atribuutidega määratletud. Täpsemalt siis uudiseid või kuulutused ei ole eraldi atribuutidega määratud.

XSD

XSD on puudu. Väike vihje: kui te ei osanud või ei tahtnud kirjutada käsitsi skeemifaili, oleks te võinud selle genereerida automaatselt läbi Visual Studio. Ma tõesti loodan, et tegemist oli väikese näpuveaga ja te lihtsalt unustasite XSD faili üles panna. parandage see viga ASAP!

XSL

Mõlemad failid läbisid ilusti W3C validaatori ja kuvasid samuti 2 hoiatust, mis on täpsel samad, kui XML faili puhul. Muidu kuvab artikleid ja kuulutusi õigesti.

Kokkuvõte

Üleüldiselt on ülesanne suures osas täidetud välja arvatud siis mõningate väikeste pisivigade ja XSD faili puudumisega. Samuti on wiki lehte viimati muudetud 6. märtsil, seega töö on tehtud enne tähtaega. Siiski enne tähtaega esitatud töö ei anna maksimumtulemust, kui 1/3 tööd on puudu.


Kruus kommentaar

M Poska suuline täpsustus: XSD fail pole vaja wikisse üles laadida.