Talk:Meeskond "Blockmania"

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Arvustus

Wikilehel on välja toodud rollijaotus, ajakava, mängimisjuhend ja samuti klasside kirjeldused. Eraldi on link rakendusele ning koodile. Kõik nõuded on täidetud - olemas on topskoor, xboxi tugi ja menüü. Mäng pole küll originaalne, kuid täidab enda eesmärki projektina saada arenduskogemus .Net keskkonnas. Kiirel ülevaatamisel vigu ja collisionit ei tuvastanud. Ei ole midagi negatiivset öelda.

Msikk Miina Sikk D21


Kõigepealt mängu toimimisest: Põhimõtteliselt töötab mäng väga hästi, tetrisele omane funktsionaalsus on olemas. Pisut häirib, et nupu all hoidmine ei mõju. Sellest aga hoopis suurem puudujääk ilmnes level 2 saavutamisel, kus mäng hakkas minu hinnangul 3-5 korda kiiremini liikuma ja muutus mängitamatuks.

Kood näeb välja korralik, on võimalik jälgida milline koodi osa mida teeb ning ka toimimisest aru saada.

Samuti on hästi koostatud dokumentatsioon.

Mulle peaaegu meeldis.

Janno TomingasLaadisin mängu alla, aga käima ei saanud panna, sobivat graafikakaarti polevat. Kujundus paistab pildi pealt ilus- mitte läikiv ja libe ja mitte ümmarguste nurkade ja gradient-varjudega.

Kahju, et kood ei ole otse programmis, nii palju kui svn-kliendi lehelt näha oli, paistis asjalik ja iga lõik oli kommenteeritud ka.

Mailis Toompuu D22


Mängu installimine oma arvutisse õnnestus juba esimesel katsel. Tööle hakkas mäng tõrgeteta ning testimisel kokku ei jooksnud. Kõik klahvid, mis pidid töötama, seda ka kenasti tegid. Tegemist on tetrisega nagu tetrisega ikka, midagi geniaalset omalt poolt lisatud polnud, aga õnneks seda ka ei nõutud.

Graafika oli lahendatud hästi, midagi sellist, mis silma riivaks, polnud. Mängimine oli sujuv, väheke häiris ainult see, et külgepidi liikumiseks pidi klahve korduvalt vajutama, aga eks see ole maitseasi.

Kood on arusaadavalt loetav ning parajalt kommenteeritud. Kiiresti sai selgeks, et mida, kus ja kuidas oli kirjutatud. Kood oli ka ainuke koht, kust oli võimalik endal veenduda, et mängul on ikka Xbox-i tugi olemas, kuna endal testimiseks pulti polnud.

Wiki oli kirjutatud lühidalt, aga kõik oluline mängu kohta oli ära öeldud: ulevaatlik logi, kasutusjuhend, klasside kirjeldused ja töötavad lingid nii mängu installimiseks kui ka lähtekoodile. Väikseks miinuseks võib veel nimetada, et mängul puudus edetabel.

Kokkuvõtlikult: kõik antud tööle esitatud nõudmised olid konkreetselt ja lihtsalt täidetud.

Andrus Reedla, D22