Talk:Meeskond "HASH"

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Idee: Standartne koduse raamatukogu tarkvara.

Teostus: Esmamulje on väga hea. Sisselogimise aken on ilus ja on näha, et sellega on vaeva nähtud. Paraku pärast sisselogimist ilmunud pilt nii ilus enam ei ole. Samas ma ei saa listboxi kasutamist väga ette heita, sest paljud (kaasa arvatud ka meie) kasutasid aja kokkuhoiu mõttes sellist lahendust. Alternatiivina oleks saanud kasutada ka DataGridView konteinerit, aga ilmselgelt mindi hetkel lihtsama vastupanu teed.

Hea idee oli raamatute otsing. Paraku pidid olema otsisõnad väga täpsed, seega otsing, kui selline, oma ülesannet päris hästi ei täitnud. Samas oli tegu lisavõimalusega, mida tööülesande miinimumnõuetes kirjas polnud. Seega on see parem kui mitte midagi.

Samuti meeldis mulle see, et kasutajad on mitmetasemelised. On olemas administraatorid ja tavakasutajad.

Lahenduses ei tähendanud ma tähtajalist laenutamist. Kui registreerimise andmed sisestada ja vaadata Terms Of Service lehekülge ja siis tagasi tulla, siis on registreerimise andmed kadunud. Aruannete tegmise võimalust ma ei märganud.

Lähtekood: Kood on enamasti kommenteerimata, aga muidu üsna loetav.

Kokkuvõte: Kui kasutajamugavust veidi parandada ja need ülejäänud leheküljed ka sama ilusaks teha kui sisselogimise lehekülg, siis saaks minu meelest valmis päris kena ja toimiva rakenduse. Samuti oleks juurde vaja ka natuke funktsionaalust. (Näiteks aruannete tegemise võimalus ja otsing).

Martin Lensment D21Üldiselt oli värvilahendus hea, kõik oli loetav, miski silma ei hakanud, kuid ei meeldinud nuppude paigutused. Suureks plussiks oli otsing, millega oli võimalik erinevate kriteeriumite järgi otsida. Menüü nupp üleval vasakus nurgas tundus imeliku koha peal olevat.

Wiki leht tundub poolik. Klassid on küll kirjeldatud kui poolikult. Pole ka logi, mida tehti ning kes ja millal tegi. Lehelt pole võimalik laadida töötavat exet ning source pole saadaval või vähemalt mina ei leidnud seda codeplexist üles.

Jarko Kaskmaa D21


Esmamulje akna avamisel on hea, peale seda kadus nagu võlu ära. Otsing oli hästi realiseeritud ning kindlasti vajalik selliste rakenduste puhul. Wiki oleks võinud olla rohkem täiustatud. Adminnide ja tavakasutajate süsteem oli ka päris kavalalt realiseeritud. Disain disainiks, aga kriteeriumid olid täidetud ning rakendus töötas. Üldmulje positiivne.

Kaspar Kallasmaa D21