Talk:Meeskond "Sõjardid"

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

[[File:]]Mängu idee pole uus ja mäng on poolik. Ei saa aru miks on wiki lehel kirjutatud tetrisest. Tundub nagu oleks kiiruga mingi mäng valmis klopsitud ja siis on unustatud wikit muuta. Wiki on üldiselt väga vähe informatiivne.

Mängus on levelid, kuid ei saanud aru, mis levelite vahetusega muutub. Peale surma saamist liikus Tux vasakusse nurka, mis oli samuti ebamugav. Loogiline oleks, et ta liiguks keskele tagasi. Mängu manuaal oli vigane/vale. Unustatud vist muuta peale mängu valmimist.

Klasse on minu arvates liiga palju. Sarnased meetodid oleks saanud viia kokku ühte klassi.

Mängu taust genereeritakse jooksvalt, mis on hea, kuid see võiks vertikaalselt liikuda. Mängus on heliefektid, mis tegid mängitavust natukene meeldivamaks.

Jarko Kaskmaa D21


Mäng töötab. Mängu sisu on enam vähem sama kehva kui paljudel teistel projektidel (ja sellise lühikese mahuga ei olegi mõtet palju oodata) (see on siis samad vastased, sama level kordusena). Esimene üritus (ja ka viimane mängu seda mängu mängida) lõppes mu surmaga lev 9, (alles olid kõik elud, lihtsalt klotsid jõudsid alla). Koodi vaadates 5 minutit oli selge et level 9 oli ka viimane level, nii et uuesti üritamise soovi ma ei tundnud.

Source Code: Klassid on minu arust tehtud ok-lt. Struktuur on arusaadav. Pooled klassid on ka kommenteeritud, aga isegi kommenteerimata osa on arusaadav.

Musa, pilt, üldine ülesehitus- talutav. Kristjan Stolin D21


Idee: Vana hea mäng, mida on alati tore uues kuues näha.

Välimus: Valitud värvid on head ja neutraalsed, ei tee silmadele haiget ja kõik on ilusti loetav. Lihtsuses peitub võlu. Mäng ise: Paremasse äärde jõudes ja edasi liikuda proovides tekivad pingviinikesel krambid ja kukub tõmblema. Vahelduse huvides oleks võinud mõnda levelisse lisada mõne muu vastase, vastase kuuli või näiteks mõne "bossi". Ainult vastaste kiiruse suurenemine muutis mängu veidi üksluiseks. Surres vasakusse nurka liikumine oli veidi tüütu, kuid aitas ilmselt tunduvalt järgnevatel sekunditel ellujäämisele kaasa. Ja ma usun, et '2' asemel 'ä' kasutamine ei oleks ka midagi katki teinud. Tundsin puudust lisalevelitest ja hi-scorest.

Kood: Menüü klassid oleks võinud koondada kokku ühte kausta. Samuti on nendes klassides suhteliselt palju korduvat koodi. Pooltel klassidel puuduvad kommentaarid. Kood iseenesest selge ja struktuur normaalne. Mängides kordagi katki ei läinud, mis on hea! Menüüde kõrvalt oleks võinud teha ka lisaks veidi rohkem contentit mängule :)

Wiki: Nagu ka eelmevalt mainitud, siis Wikist oleks oodanud enamat. Kui võeti ette logi-pidamine oleks võinud seda ka jätkata. Paha ei oleks teinud ka mõni pilt. Ootan siiani põnevusega, millal täidetakse lubadus wikisse täiendavat informatsiooni lisada!

Üldiselt: Enamus kriteeriumitest olid täidetud. Puudulikuks jäi Wiki. Mäng ise on.. mängitav, aga kas ka uuestimängitav (hiscore) Arenguruumi on aga eesmärk täidetud.

Taavi Jakoobi D22


Tundub,et iga meeskonnaliige tegi oma mängu ja siis pärast tehti selgeks,kelle mäng üles pannakse.

Täitsa mängitav mäng oli,jõudsin samuti 9. levelisse aga siis kahjuks vedasin inimkonda alt.Mäng jooksis sujuvalt ja mingeid probleeme ette ei tulnud.

Koodi vaadates,tundus ,et klasse on kohati liiga palju.Menüü klassid oleks saanud vast kokku panna aga üldiselt on kood kommenteeritud ja arusaadavalt kirjutatud.Xboxi tugi on koodist näha.

Kuna inimeste vahel meeskonnatöö nähtavasti eriti ei sujunud on koormust saanud kõik liikmed(tehti ju põhimõttelislt kolm mängu).Preagune mäng on küll pisut kehvem,kui teiste meeskondade omad aga koormusnõue on kindlasti täidetud.Pigem tegid teised nõudest üle,kui nemad alla.

Eriti tooksin väja heliefektid mis olid väga head.

Kõik nõuded projektile on täidetud,peale edetabeli.

Negatiivsena tooksin välja Wiki,mis pole siiani valmis ja tundub,et ei saa ka kunagi valmis.


Peeter Paan D22


Ma ei hakkaks kritiseerima tühjavõitu wikit, kuna mina sain kogu mind huvitava info sealt kätte. Mäng vastab enamusele nõuetest ning see on põhiline. Edetabel puudub. Heliefektid meeldisid, plahvatused meenutavad aeropunnikile punnide lõhkemist, see tõi naeratuse näole. Pingviini juhitavus ei ole just kõige parem, aga eks see ole harjumise küsimus.

Sooviksin hea meelega koodi retsenseerida, aga teisel pool projektifaili vaatab mulle koodi asemel otsa selline error:

File:Http://img262.imageshack.us/img262/462/urror.png

Erik Kaju, D21