Talk:OpenNode

From ICO wiki

Selles wiki artiklis on autor hästi lahti seletanud, mis asi on OpenNode. Autor on piisavalt hästi kirjeldanud ka seda, kellele antud lahendus on mõeldud ning mis on OpenNode’i põhieesmärgid. Artiklis on kirjutanud ka erinevatest OpenNode’i versioonidest, nende ilmumisaastatest ja versioonide eesmärkidest ja on kirjeldatud ka seda, miks valida endale lahenduseks just OpenNode.

Hästi on ka kirjutatud sellest, kuidas saab endale OpenNode’i installeerida ning millised on nõuded süsteemile. Minu arvates on hästi mugav see, et autor on lisanud leheküljed, kust saab OpenNode’i allalaadida, sest muidu ise otsides läheks ehk kauem aega. :)

Kui nüüd natukene jonnida, siis leian, et wikist on puudu antud lahenduse pakkuja. Ise Internetis otsides leidsin, et OpenNode süsteemid on arendatud ActiveSystems LLC poolt. Samuti on lehelt puudu kokkuvõte. Üldiselt aga leian, et antud artikkel on hästi koostatud . Käsud on tekstist välja toodud, korraldused on tekstist eristatavad. Tekst on tehniliselt enamasti korrektne (vigu esineb kindlasti mingil määral, sest inglise keelest eesti keelde on teaduslikku teksti päris raske korrekselt tõlkida). Tekst on loetav ning piisavalt arusaadav ka neile, kes antud teema kohta informatsiooni või abi soovivad saada.

Kokkuvõttes hindaksin tööd hindele: 80%.


--Mgutmann 14:28, 4 May 2011 (EEST)