Talk:Purgis

From ICO wiki

Retsensioon tiim ??? Profit poolt

XML

XML-il on olemas 4 dimensiooni, aga atribuute, mis ei ole ainult id-d, kasutatakse ainult 2-el tasandil.

Xml ei valideeru kuna xsd failis pole antud teenindajatel-e id attribuute ja xsd failis puudub ka elemendil tellimused alamelement nimega teenindaja ja selline element pole üldse vajalik, sest seda kirjeldav attribuut on tellimused elemendil juba olemas. Kõikidel <![CDATA[]]> elementidel on puudu algus < ja lõppu > tag-id

XSD

Antud xsd fail lubab ainult ühte restorani, tellimus lubab ainult ühte jooki ja toitu, sealhulgas ka peavad mõlemad jook ja toit tellimuses olemas olema.

XLST

On olemas 2 html ja 1 xml transformatsioon. Transformatsioonid ei kasuta tingimuste kontrolle.

1. HTML XLST

Fail ei kompileeru kuna 1. ja 11. real on vead. <head></head> metadata taggide vahele luuakse h2 element mis sinna kindlasti ei kuulu. Teine for-each ei töötle ühtegi elementi kuna menyy/toidud/toit asemel on select toidud/toit.

2. HTML XLST

Failis on nagu esimesel html transformatsioonil samadel ridadel juba eelnevalt nimetatud vead ja jällegi luuakse head tagide vahele h2 element. Transformatsioon tagastab teenindajate nimed mitte restoranide toidud nagu pealkiri kirjeldab.

3. XML XLST

Fail ei kompileeru kuna muutujat $teeenindajaId pole defineeritud. Teine for-each tsükkel ei töötle ühtegi elementi kuna select on valele tasemele kirjutatud. Transformatsioon loob xml faili milles on ainult restoranide <nimi> elementide sisu väärtustatud.