Talk:Remote Desktop

From EIK wiki

Retsenseerija Alfi Kannus Rühmast A21

Kirjutis on hästi ja selgelt kirjutatud ning hästi lahti kirjutatud, millega täpsemalt tegu on. Juhend kuidas Remote Desktopiga tegeleda on samuti selgelt ning visuaalselt piltidega näidatud. Hea ning selge kirjutis, millega arvatavasti ei jätta üksi algaja Remote Desktopi kasutaja.


Retsenseerija Sven Mäeks AK41

Antud juhendis on väga hästi ära näidatud kui lihtsaks on muudetud arvuti kaughaldus Windows 7-me all. Autor on lisanud pilte paremaks arusaamiseks, kuidas asjad toimivad. Ka keeleliselt on autor ennast väljendanud arusaadavalt. Kindlasti on väga kasulik lõik pordi muutmisest. Natuke kriitikat kah. Kui on tekstis lõik, et mingi viguri paremaks toimimiseks peaks tegema seda ja seda, siis eeldaks , et see kuidas seda teha olek kah välja toodud, mitte viidatud kuhugi, kus siis on näidatud kuidas asju tehakse. Üldkokkuvõttes asjalik artikkel.

Smaeks 15:08, 9 November 2010 (EET)


Retsenseerija Maarek Varres

Autor on väga kenasti lahti kirjutanud selle, mis on RDP, kuidas lubada mujalt ühenduda sinu arvutisse üle RDP ja kuidas seda kasutada ühendumiseks teise masinasse. Kenasti on välja toodud, millistele operatsioonisüsteemidele on selline funktsionaalsus loodud. Mida oleks tahtnud tiba juurde on ajalugu. Mis on läinud paremaks võrreldes varasemate versioonidega. Oleks soovinud näha ka informatsiooni rohkemate featuuride kohta. Näiteks 32-bit jne värvide kohta, alates 6'ndast versioonist on kasutusel 128-bit krüpteering (ehk see on läinud oluliselt turvalisemaks, raskem ühendust pealt kuulata). Inimesel on oluline teada, mis on uuemas versioonis parem.


Retsenseerija Artur Kulikov

Kirjeldus on üsna põhjalik, kuid uued võimalused (featurid) on välja kirjutamata. Muidu juhend on põhjalik ja illustratiivne ning piisavalt kergelt arusaadav ka "Tädi Mallele".