Talk:Retsensioon ruhmaVVAprototuubikohta

From ICO wiki

Retsensioon rühma VVA prototüübi kohta

VVA rühm on oma projekti raames loonud Unity keskkonnas 2D vaates arvutimängu, mis on ilmselt kõigile tuttav, kes on kunagi mingeid lihtsamaid arvutimänge mänginud. Mängu eesmärk on platvormi liigutamine seinast seina, et pall alla ei kukuks ning samal ajal klotside lõhkumine.

Mängu käivitades oli esialgu arusaamatu, kuidas mäng tööle hakkab, seega võiks kusagil olla märge, et käivitamiseks tuleb vajutada Space-klahvi. See ning ka paljud teised funktsionaalsused, mida ka rühm ise on must-have funktsionaalsuste all kirjeldanud, on prototüübis veel realiseerimata. Lisaks rohkematele tasemetele sooviks mängu puhul näha midagi, mis eristaks teda teistest omataolistest. Vaadates praegust mängu, siis peaks rohkem vaeva ka disaini kallal nägema, et see inimestele meelepärasem oleks. Kindlasti teeks mängu huvitavamaks ka erinevate tugevustega klotsid ning erinevad võimalused platvormi laiendamiseks ja kitsendamiseks, mida rühm on ka nice-to-have funktsionaalsuste all välja toonud, kuid siiani pole realiseerinud.

Kui koodi vaadata, siis tundub, et see on korralik. Meetodid ja klassid on ilusti jaotatud. Sellegipoolest sooviks, et rühm läheks oma projektis veidi sügavamale ning realiseeriks eelmainitud funktsionaalsused ning muudaks mängu ka visuaalselt nauditavamaks.