Talk:Screaming Magic Gnomes

From ICO wiki

Retsensioon LinkCode meeskonna poolt

Ennekõike tuleb kiita, et meeskond on kasutanud source language'it oma wiki lehel, mis muudab teksti leheküljel ilusamaks ning loetavamaks kõigile.

XML fail vastab nõuetele, milleks oli neli loogilist dimensiooni ning täpselt neli neid ka antud meeskonnal on. Lisaks on kasutatud atribuute enam kui kolmel tasemel. Ka on kasutatud CDATA't mis on positiivne.

XSD faili kohapealt, ilmselt autorid on selle sisse unustanud ning oma projektis eemaldanud, kuid alltoodud väljas pole vaja lisada type atribuuti.

<xs:element name="Hind" type="xs:string" minOccurs="1" maxOccurs="1">

Kui see eemaldada siis valideerub ka kõik ilusti. Ning võibolla võiks hinna alla kuuluvas väljas

<xs:extension base="xs:unsignedByte">

muuta unsignedByte hoopis integeriks, kui kunagi peaks tulema mingi teenus mis maksab üle 255 ühiku. Sama lugu ka igasuguste ID'de puhul, kuna neid tuleb kindlasti üle 255, kuna see rakendus saab Eesti parimaks oma valdkonnas ning tekib täielik monopol kus kõik hakkavad vaid seda kasutama.

XSLT fail on korras, on kasutatud rohkemat kui ühte for-eachi nagu nõue ette näeb. Küll aga peaks olema XSLT faile kaks tükki, paraku on siin vaid üks. Koodile on lisatud lihtne kommentaar, mitte paragrahv või arusaamatu sõnadekombinatsioon, ehk isik kes esimest korda avab selle faili saab ilusti aru mis toimub. Üleüldiselt on stiilifail hästi kirjutatud, pole üle pingutatud ning üleliigselt keeruliseks seda aetud. Tabelitega on ka informatsioon ilusti ära organiseeritud, mitte läbisegi ekraani peal.