Talk:Simple mail transfer protocol

From EIK wiki

Marten Mattisen

Sisu : Väga põhjalik ning asjalik referaat+juhend. Lausekonstruktsioon oli lihtne ja arusaadav ning kogu referaadi ülesehitus loogiline. Asjatundjatele on võib-olla isegi liiga lihtsalt selgitatud SMTP teenuse paigaldamine, kuid liigne lihtsus ei tee ka liiga.

Kujundus : Meeldivalt oli pildimaterjali, mis tegi juhendi järgimise nauditavaks, samuti oli peatükkide liigitus loogiline.


Punktisumma : 95 punkti - kohati oli päris häirivaid keelelisi ebatäpsusi-kirjavigu, kuid üldiselt väga muljetavaldav.

Karl-Martin Karlson

Sisu : Tegemist on kindlasti väga põhjalikult kirjutatud referaadi / juhendiga. Palju on pildimaterjali, kõik oli arusaadavalt ning lihtsalt kirja pandud. Lisaks pakutud ka erinevaid tarkvarasid SMTP kasutamiseks, mis on väga positiivne.

Kujundus : Loogiliselt üles ehitatud, palju pildimaterjali ning meeldiv kujundus.

Viitamine : Viidatud on korrektselt.

Kokkuvõte : Tööga on vaeva nähtud, ning autor on kogu paigaldusprotsessi ise läbi täinud ja seadistanud. Üks väga korralik referaat / juhend.

Punktisumma : Hindaksin tööd 95 punktiga


TL

Sisu : Tegemi on instalatsiooni juhisega millele juurde on antud tehnilist taset väga lihtustav kirjeldust puudub referents SMTP protokollile [1] ning ei vasta küsimusele miks üldslt sellist teenust kasutusele võtta.

Viitamine : Viidatud on lihtsatele välistele allikatele alati võib leida tehnilisemaid ja paremaid kohalikus wikis olevatele materjalidel pole viidatud korrektselt.

Kokkuvõte : Tööga tuleb tunnistada ,et on vaeva nähtud samas SMTP kasutuse ülevaade ja turvalisust puudutavad osa

Punktisumma : Hindan tööd 65 punktiga .

Kokku = 85